شمخانی پس از بازگشت از کابل:

دو نماینده امریکا پیشنهاد

مذاکره ایران و امریکا را دادند

 

رایزنی علیه حمله ترکیه به کردهای سوریه

رئیس جمهور ترکیه

در راه روسیه وملاقات با پوتین

(پیک هفته ۱۰۹) 18 دی ماه  1397 برابر 8 ژانویه 2019 

 pyknet100@gmail.com


پر خواننده ترین مطلب پیک نت روز گذشته (دوشنبه) تفسیر سخنان سخنگوی قوه قضائیه با عنوان "سخنگوی قوه قضائیه مردم را هالو تصور می کند" بود که روی فیسبوک و کانال تلگرام پیک نت جمعا 11 هزار و 300 خواننده داشت و روی 6 فیسبوک خوانندگان نیز به اشتراک گذاشته شد.


16-17 دی

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


16-17 دی

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


16-17 دی

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


16-17 دی

منتخب اخبار
شهرستان ها


16-17 دی

منتخب اخبار ورزشی


16-17 دی

منتخب اخبار اقتصادی


عنوان اول پیک نت 18 دیماه

برجام 2 را شخص رهبر

زیر میزی آغاز کرده است!

پس از امضای معاهده برجام که پس از مذاکراتی طولانی و نفس گیر ممکن شد، روحانی از برجام 2 سخن گفت و رهبر جمهوری اسلامی بلافاصله علیه این سخن موضع گیری منفی کرد و گفت که برجام 2 و 3 نداریم!

آنچه روحانی بعنوان برجام 2 مطرح کرد، ادامه مذاکرات جهانی – از جمله با امریکا- برای تنش زدائی و پیوند زدن آن به معاهده برجام بود و مخالفتی که آقای خامنه ای با ادامه برجام و برجام ها کرد، تقلیدی بود از آقای خمینی و در واقع " پز عالی ایشان در برابر شکم خالی ملت". روحانی می خواست کار ایران به شرایط امروز نکشد و آقای خامنه ای عادت به دوربینی ندارد، تصور نمی کرد کار به اینجا ختم شود که شده است. او حتی چند ماه پیش که در ورزشگاه آزادی برای اجتماع بسیج و سپاه سخنرانی کرد گفت که تا زنده است، مانند امام، اجازه مذاکره با امریکا را نخواهد داد، او "جو" گیر فضای ورزشگاه آزادی و به صف شدن فرماندهان سپاه شد و فراموش کرد که ایران امروز، ایران دوران آقای خمینی نیست. در دوران آقای خمینی با ساندویج طلا از کسی پذیرائی نمی کردند، اتومبیل های پورشه طلا کوب شده وارد نمی شد، بقول بر و بچه ها "زندگی لاکچری" در ایران شکل نگرفته بود و لاکچری ها برای محافظت از محل سکونت خود قلعه نمی ساختند و قلعه بان اختصاصی استخدام نمی کردند، بنیادهای مالی و اعتباری درست نشده بودند تا میلیاردها دلار ثروت مردم و مملکت را بالا بکشند، هر امام جمعه ای برای خود یک حکومت خودمختار تشکیل نمی داد، صادر کنندگان با گردن کلفتی ارز صادراتی را در خارج ذخیر نمی کردند که به ایران منتقل نکنند و ...

حالا، کار به آنجا کشیده شده که خود ایشان برجام 2 را می خواهد زیر میزی رهبری کند و پادشاه عمان را واسطه کرده و برای رضایت فرماندهان سپاه که نمی خواهند از قافله عقب بمانند دبیر شورای عالی امنیت ملی را که سرلشگر سپاه است (شمخانی) و نماینده وی در این شورا می باشد را تبدیل به پیک ویژه کرده است.

تازه ترین اظهار نظر این پیک ویژه را به نقل از سایت خبری "اسپوتنیک" که سردبیر بخشی فارسی آن از نزدیکان بیت رهبری می باشد را در همین شماره پیک نت بخوانید.


چه یادها با تختی و کیهان ورزشی است!


مرور مطبوعات 16 دیماه

نگرانی کیهان از نابودی

نسل الاغ در کشور نیجریه


مردم منتظر یک جرقه اند برای انفجار!

روحانیون حکومتی، سر مست از قدرت و ثروت، یا نمیدانند در جامعه چه می گذرد (همان تعبیری که حجت الاسلام زائری خطاب به شیخ محمد یزدی به کار برده و در همین شماره پیک نت در بخش منتخب اخبار سیاسی می خوانید) و یا میدانند اما زیر پای خود را محکم تر از آن تصور می کنند که نگران شوند. رهبر نیز حداکثر مانوری که جسارت آن را دارد، انتصاب یک امام جمعه کم سن و سال برای خواندن نماز جمعه در تهران است که هنوز خطبه نخوانده با توهین امام جمعه های پیر و تمسخر و بی اعتنائی مردم روبرو شده است. این درحالی است که مردم در هر مکانی منتظر یک جرقه اند تا منفجر شوند. این فیلم همین واقعیت را نشان میدهد. فرق نمی کند که حجاب باشد یا گرانی، اصلاحات باشد یا اصولگرائی، مترو باشد یا اتوبوس، دانشگاه آزاد باشد یا کارخانه، فلان مسابقه فوتبال و یا هر دلیل و بهانه دیگری. مردم به جان آمده اند و زمینه های انفجار به مرزهائی رسیده که هیچ نیازی به تلگرام و اینستاگرام نیست و آنها که با فیلترینگ در پی جلوگیری از شورش اند، مشت بر آب می کوبند. تاخیر در پذیرش تغییرات وسیع و همه جانبه بنزین موتور شورش است.


تا پیش از نشستن نهائی پشت میز مذاکره

تشدید حملات طالبان

برای سلطه بیشتر بر افغانستان


منتخب اخبار روزهای گذشته


رهبر باید پاسخ بدهد

جنجال 97 چه بوده که در

سال 98 قرار است تکرار شود؟


مرور مطبوعات  16 دیماه

روحانی درها را بسته

و ارتباط هایش را کم کرده است


عنوان اول پیک نت 17 دیماه

پیوستن کردهای سوریه
به ارتش دولت این کشور!


سخنگوی قوه قضائیه مردم را هالو تصورمی کند!

چه ارگان و نهادی باید

شکنجه بخشی را رسیدگی کند؟

 

گفتگو با علیرضا علوی تبار

برای کشیدن ایران به جنگ

یک مثلث تشکیل شده است!


عنوان اول پیک نت 16 دیماه

رهبر سکوت می خواست
موسوی زیر بار نرفت!


24 خرداد 88

گفتگوی مستقیم علی خامنه ای

با میرحسین موسوی پس از انتخابات‏


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 


مرور صفحات اول

 روزنامه های ایران

پیش و پس از انقلاب 57


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران