میگویند باید گفت اما نمی گویند

نفت در برابر غذا و دارو

این نتیجه واقعی تحریم است

 

جبهه اعراب منطقه علیه ایران

کیش و مات ج. اسلامی

با سه حرکت، در سه محور

(پیک هفته ۱۰۹) 19 آبان  1397 برابر با 10 نوامبر 2018 

 pyknet100@gmail.com


پر مخاطب ترین مطلب پیک نت 15 آبان (پیش از آغاز تعطیلات) عنوان اول آن شماره بود که با تیتر "خبرهای مهمی که روحانی به کلیات آنها اشاره کرد" منتشر شد. این مطلب روی فیسبوک و کانال تلگرام پیک نت جمعا 20 هزار خواننده داشت و در 11 فیسبوک خوانندگان نیز به اشتراک گذاشته شد.


 13 - 18 آبان

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


 13 - 18 آبان

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


 13 - 18 آبان

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


 13 - 18 آبان

منتخب اخبار
شهرستان ها


 13 - 18 آبان

منتخب اخبار ورزشی


 13 - 18 آبان

منتخب اخبار اقتصادی


عنوان اول پیک نت 19 آبان

شانس بازنشستگی را

به روحانیون حکومتی بدهید

طی 40 سال، مردم ایران – بویژه نسل بعد از انقلاب و از آن ویژه تر، نسل جوان ایران- از هر نظر و از جمله تحصیلات عالی، بهره گیری مفید از فضای مجازی، دانستن یک زبان خارجی و... به رشدی دست یافته که روحانیت و اغلب مذهبیون حکومتی از آن محروم مانده اند. آن پیشرفت و این درجا زدن نیز خود به یکی از عمده ترین تضادها درجامعه ایران تبدیل شده است، چنان که اغلب اظهار نظرهای روحانیون حکومتی به لطیفه (جوک) های رایج میان مردم تبدیل شده و می شود. از جمله پرت و پلاهائی که امام جمعه ها روزهای جمعه از تریبون های رسمی می گویند و یا چند آیت الهی که در قم ساکن هستند و تبدیل شده اند به ماشین عنوان سازی برای دو روزنامه "جوان" وابسته مستقیم به سپاه و روزنامه "کیهان" وابسته غیر مستقیم به اطلاعات و امنیت سپاه. مکارم شیرازی و نوری همدانی. کار آنقدر خراب است که دیگر از مصباح یزدی نقل قول نمی کنند!! اغلب این روحانیون را رهبر جمع کرده است در مجمع مصلحت نظام، مجلس خبرگان وشورای نگهبان.

روزنامه جمهوری اسلامی درباره خطبه این هفته موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران که گفته است

«امام زمان غایب است اما نایبش حاضر است و حکومت را به شکلی اداره می کند که اگر حضرت مهدی هم حضور داشت به همین شکل اداره می کرد.» نوشت: "کاش از فرصت پدید آمده در قانون منع به کار گیری بازنشستگان، سالخوردگان محترم انقلاب جای خود را به جوانان می دادند. چه می خواستیم چه شد!"

بخوانید از زبان کاظم صدیقی امام جمعه دیگر تهران: "«فاتف» ادامه کاپیتولاسیون است "

واقعا اینها فکر نمی کنند نسل تحصیل کرده  ایران که شب و روز در اینترنت و فضای مجازی اطلاعات جمع می کند درباره گوینده این جمله چه فکری باید بکند؟ کاپیتولاسیون که اتفاقا آقای خمینی جرقه 15 خرداد را در مخالفت با آن زد، یعنی اگر یک امریکائی در ایران مرتکب جرمی شد دادگاه های ایران حق رسیدگی به جرم او را ندارند و باید در امریکا محاکمه شود. "فاتف" یعنی مبارزه با پولشوئی و تروریسم. این دو با هم یکی هستند؟ و یا سید احمد خاتمی در نماز جمعه این هفته گفته است: "رضاخان را برای جاروکردن سفره دین سرکار آوردند". اینها تاریخ خوانده اند؟ تاریخ بین الملل میدانند؟ تاریخ سیاسی جهان را میدانند؟ دهان را با کدام آگاهی روزهای جمعه باز می کنند؟ برای دروغگوئی؟ فریبکاری؟  فریب چه کسی؟ مگر خودشان! آخر رضاشاه را برای جارو کردن سفره دین سر کار آوردند؟ رضاشاهی که تا وقتی سردار سپه بود روزهای عاشورا گل به سر و رویش می مالید و جلوی دسته های سینه زنی  حرکت می کرد و یا رضاخانی که به خواست مراجع وقت و بازاری های تهران بحث جمهوریت را رها کرد و سلطنت را که خواست آنها بود قبول کرد.  می توان مخالف رضاشاه بود و دلائل واقعی آن را هم گفت، اما تحریف تاریخ آن هم دراین روزگار که همه چیز در دسترس مردم است چرا؟ اگر هم اشاره به واقعه مسجد گوهر شاد مشهد است که آن هم در جریان رقابت برای قبضه کردن آستانقدس روی داد و "آقا اسدی" تولیت پاکدست آستانقدس قربانی آن ماجرا شد. ماجرائی که "بهلول" مشکوک جرقه آن را زد و سپس غیب شد تا بعد از انقلاب 57 ظاهر شد و پس از فوت آیت الله خمینی حکومتیان کم کم به او لقب آیت الله دادند.
اگر واقعا بخواهند حوزه و دانشگاه را با هم آشتی بدهند، شرط اولش چند ساعت از ساعات روز دست کشیدن از کتاب های فقه و اصول و خواندن تاریخ، تاریخ احزاب ایران، تاریج اجتماعی ایران و تاریخ بین الملل است.


معمای "خاشقچی"

دراخبار قتل او خلاصه نمی شود


یاران آقای خمینی از گهواره در آمدند


عباس آخوندی شهردار تهران می شود؟

انتخاب شهردار برای پایتختی

که جنگل ساختمانی شده


دلقک بازی "توسل"

اینها بچه های کلاس اول و‌دوم دبستان اند که آنها را به زور برده اند دعای توسل. ببینید به ریاکار و دلفک بازی های مذهبی در مدارسه ابتدائی چگونه بچه ها می خندند.


منتخب اخبار روزهای گذشته


نکات مهم و خبری سخنرانی روحانی

ستون پنجم امریکا با شعار

"مرگ امریکا"درقلب حکومت


عنوان اول پیک نت 15 آبان

خبرهای مهمی که روحانی
به کلیات آنها اشاره کرد!


قطر پایگاه تماس با طالبان

رقابت واشنگتن و مسکو برای

آشتی طالبان و دولت افغانستان


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 


مرور صفحات اول

 روزنامه های ایران

پیش و پس از انقلاب 57


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران