ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

9 مهر ماه  1397

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

پیش و پس از استخرمرگ شدن

خانواده مغضوب، زندانی

و ممنوع الخروج هاشمی رفسنجانی

 
 
 
 

 

ظاهرا خانواده هاشمی رفسنجانی نفرین شده اند. خود هاشمی که استخر مرگ شد، مهدی هاشمی که در زندان اوین است و روز گذشته اعلام شد که فاطمه و فائزه هاشمی هم از دانشگاه آزاد اخراج شدند. ضمنا همه خانواده هاشمی ممنوع الخروج اند. گویا اطلاعات محرمانه ای از مرگ هاشمی دارند که آمران ماجرا از فاش شدن آن در خارج از کشور بیم دارند!

هاشمی تا آیت الله خمینی زنده بود، نفر دوم و دست راست آقای خمینی بود و دست چپ آقای خمینی هم احمد خمینی پسرش بود که او را هم قرص مرگ کردند. روز گذشته خبرگزاری ایلنا مصاحبه ای از یکی از افسران ارتش در دوران جنگ را منتشر کرده که گفته است سقوط هواپیمای فرماندهان نظامی در جریان جنگ ایران و عراق مشکوک بود و نمی خواهد درباره آن صحبت کند اما یقین دارد سرلشگر رحیم صفوی از آن اطلاع دارد.

تمام 40 سال تاریخ جمهوری اسلامی مملو از همین ترورهای حکومتی و قتل و تصفیه سیاسی و تسویه حساب حکومتی است. هاشمی رفسنجانی بسیار دیر از خواب غفلت برخاست. او در آن سالهائی باید از خواب بر می خواست که بزرگترین اشتباهات را مرتکب شد. اشتباهاتی که بخش مهمی از بحران فاجعه بار کنونی محصول آنست. خود و خانواده اش هم قربانی همان اشتباهات دوران زنده بودن آیت الله خمینی اند.

به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 9 مهر

 
 

اشتراک گذاری: