تحلیل آماری استاد دانشگاه امام صادق

درکل کشور سی و چند درصد

درانتخاباتمجلس شرکت‌کردند

 

حکومت حقیقت را نمی گوید

گیلان 200 قربانی کرونا

و 800 مبتلا به کرونا دارد

(پیک هفته ۱۰۹)  19 اسفند ماه 1398 - 9 مارس 2020

 pyknet100@gmail.com


18-14 اسفند

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


18-14 اسفند

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


18-14 اسفند

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


18-14 اسفند

منتخب اخبار
شهرستان ها


18-14 اسفند

منتخب اخبار ورزشی


18-14 اسفند

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 19 اسفند

سهم رهبر ج. اسلامی

در شیوع کرونا در ایران

این که ویروس "کرونا" چگونه؟ از کدام مرز و توسط چه کس و یا کسانی وارد ایران شد و خود را به قم رساند یک بحث تحقیقاتی است و برای رسیدن به نتیجه قطعی باید اطلاعات لازم را دراختیار داشت. اطلاعاتی که حکومت دارد و اساسا وظیفه حکومت است که برای این سئوالات پاسخ پیدا کند. اما این که چگونه شد که این ویروس از قم بیرون آمد و در کل ایران شیوع پیدا کرد را می توان از روی اخباری که منتشر شده مشخص کرد. کاری که هر فردی که اخبار را پیگیری کرده باشد قادر به آن است. دنبال این نخود سیاه که وزیر بهداشت دو نامه نوشته بود و یا یک نامه؟ به روحانی نوشته بود و یا به شورای عالی امنیت ملی؟ رونوشت به رهبر داده بود یا نداده بود؟ و .... نباید رفت. دو رویداد در شیوع کرونا در ایران نقش اساسی داشت. راهپیمائی 22 بهمن و انتخابات دوم اسفند. در جریان 22 بهمن رهبر جمهوری اسلامی در چند سخنرانی روی انجام این مراسم تاکید کرد و حالا مستند به فیلمی که می بینید و مربوط به یکی از مداحان اهل بیت است، رهبر در آن دوران از کرونا درایران مطلع بود و حتی در تاریخ 26 بهمن، یعنی 4 روز پس از راهپیمائی 22 بهمن به توصیه پزشکان بیت رهبری که کاملا در جریان گسترش کرونا در ایران بوده اند با دستکش مخصوص در جمع مداحان حاضر می شود و اطرافیان وی اجازه دستبوسی رهبر را به مداحان نمی دهند. در روزهای پس از این ملاقات که قطعا اخبار و اطلاعات دقیق تری از خطر سراسری شدن ویروس کرونا در اختیار رهبر بود، او روی برگزاری انتخابات مجلس تاکید چند باره می کند و حتی شرکت در آن را واجب شرعی اعلام می کند. انتخابات برگزار شد و یک روز پس از آن علی ربیعی سخنگوی دولت درباره اجبار دولت به برگزاری انتخابات گفت که "ما را به ویروس هراسی متهم کرده بودند". به فاصله یک روز پس از این سخنان، خود رهبر جمهوری اسلامی در آخرین سخنرانی علنی که داشت و بدنبال آن ملاقات های حضوری اش قطع شد گفت که امریکا و دشمنان و رسانه های خارجی با تبلیغ خطر یک بیماری و ایجاد هراس  (کرونا) می خواستند مردم در انتخابات شرکت نکنند که شکست خوردند و انتخابات پرشکوه انجام شد.(مراجعه کنید به مقاله مفسر و خاورشناس روس و همچنین سخنان استاد دانشگاه امام صادق در باره شکوه این انتخابات!). رهبر جمهوری اسلامی اندک زمانی بعد در حضور پزشک مخصوص خود پیام تشکر برای پزشکان و پرستاران فرستاد و نشان داد که کاملا در جریان خطر شیوع کرونا در ایران بوده اما اراده  او به برگزاری راهپیمائی 22 بهمن و انتخابات دوم اسفند و تشکیل مجلس یک سومی بوده و این اراده را به قیمت فاجعه شیوع کرونا در سراسر ایران به مردم تحمیل کرد.


جان بی ارزش و پول تمام ارزش

این فاجعه، نتایج سلطه

بخشی خصوصی بر حاکمیت است


مفسر سیاسی روس

مجلس آینده ایران

نماینده یک سوم مردم است


مرور مطبوعات 18 اسفند- رئیس پدافند غیر عامل:

چند هفته قبل از انتخابات

کتبا به مقامات هشدار کرونا داده بودم


پوتین در "رامی" مذاکرات

مسکو، اردوغان را زنده گرفت!

راشا تودی ترجمه رضا نافعی


منتخب اخبار روزهای گذشته


سرمقاله 730

پُتک "کرونا" خواهد توانست

نظام استبدادی حاکم را بیدار کند؟


عنوان اول پیک نت 15 اسفند

چرا هشدارهای کرونایی

 حکومت را مردم باور نمی کنند؟



حکومت نگران نیست

که زندانیان مدنی و سیاسی کرونا بگیرند

قوه قضائیه اعلام کرده که 54 هزار زندانی را برای جلوگیری از شیوع کرونا در زندانها موقتا آزاد کرده است. در میان این زندانیان نام هیچ زندانی مدنی، سیاسی، سندیکائی، وکیل و فعال محیط زیستی و... نیست. چرا؟

جز اینست که حکومت از سایه خود بیم دارد و این گروه زندانیان را سایه ای میداند که او را دنبال می کند؟ چرا باید امثال نسرین ستوده و نرگس محمدی در زندان بمانند. جرم آنها چیست؟ به این دلیل که سایه ترسناک قدرت در جمهوری اسلامی اند؟ همان سایه ای که موسوی و کروبی را هم شامل می شود.


"لاوروف" دیپلمات برجسته ای

که او را دوباره باید شناخت!

اومانیته- ترجمه آذرنگ


همزمان با ورود به لیست سیاه "فاتف"

گزارش جدید آژانس اتمی

مبنای‌تحریم بیشتر ایران می‌شود؟


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 



کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

عنوان اول پیک نت پنجشنبه 15 اسفند با 15 هزار و یکصد خواننده روی تلگرام این روزنت بیشترین مخاطب را در مقایسه با دیگر مطالب پنجشنبه داشت. همین مطلب روی فیسبوک جدید پیک نت نیز بالای 1500 خواننده داشت که 5 تن از آنها این مطلب را در فیسبوک های خود به اشتراک گذاشتند.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران