نامه ای از داخل بیمارستان الزهرای اصفهان

در یک جمله برایتان بنویسم:

وحشتناک ترین صحنه را می بینم

 

"نظریه پردازان توطئه"

درکنار راستگرایان افراطی"

راشا تودی ترجمه رضا نافعی

(پیک هفته ۱۰۹) 28 مهر ماه 1399  -  19 اکتبر 2020

 pyknet100@gmail.com


27-28 مهر

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


27-28 مهر

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


27-28 مهر

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


27-28 مهر

منتخب اخبار
شهرستان ها


27-28 مهر

منتخب اخبار ورزشی


27-28 مهر

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 28 مهر

چند تن از توطئه گران

در اتاق توطئه علیه دولت

"فرید مدرسی" هم روزنامه نگار است و هم محقق تاریخ روزنامه نگاری در ایران. البته همه این فعالیت های او به بعد از انقلاب باز میگردد و الا پیش از انقلاب نه روزنامه نگار شناخته شده ای بود و نه محقق روزنامه نگاری. حوزه فعالیت روزنامه نگاری او نزدیک به بیت رهبری است و یا لااقل از درون بیت رهبری گهگاه اخبار را منتشر می کند. البته این نزدیکی به معنای افشاگری و یا مخالف خوانی علیه بیت رهبری نیست و شاید به همین دلیل برخی اطلاعات مربوط به بیت رهبری را به او میرسانند و یا خود منابعی در بیت رهبری دارد که به آن اطلاعات دسترسی پیدا کرده و منتشر می کند. بهرحال، روز گذشته او تصویری را منتشر کرد که به ظاهر اتاق فکر اما درحقیقت اتاق توطئه ایست که در آن دو حجت الاسلام عمامه سفید و کارچاقکن آیت الله مصباح یزدی (هر دو شیخ) و دو نوچه آیت الله مصباح یزدی یعنی سردار سعید قاسمی و حسن عباسی در آن جمع اند. در همین اتاق توطئه حجت الاسلام عمامه سفید دیگری هم عضو است. او ذوالنوری است که فعلا در بورس اخبار جنجالی "تقاضای اعدام حسن روحانی" قرار دارد و چون مدتی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه بوده، سر و سری هم با برخی فرماندهان سپاه دارد. او آنقدر آش مصباح یزدی را در سپاه هم زد و روغن به آن افزود که اکثریت شورای فرماندهان سپاه از رهبر جمهوری اسلامی خواستند پای او را از سپاه قطع کند زیرا دسته بندی و فراکسیون نظامی مصباحیون را در سپاه درست کرده بود. چنین شد و پایش را از سپاه بریدند و حالا در مجلس شده رئیس فراکسیون سیاست خارجی و امنیت ملی که بخوانید سیاست داخلی و علیه امنیت ملی!

سردار قاسمی هم همان کسی است که تاج زاده نقش و ترفندهای امنیتی او را برای روی کار آمدن احمدی نژاد فاش کرد. او نسبت به ذوالنوری برای صدور حکم اعدام برای روحانی پیشکسوت است! حسن عباسی معروف به دکتر عباسی هم کپی سعید قاسمی و ذوالنوری و آن دو شیخی است که درعکس دیده می شوند. پناهیان "منبری" بیت رهبری است و اخیرا مجموعه آپارتمانی او که با رانت تصاحب کرده فاش شد. رسائی هم سالها معروف بود به رهبر کفن پوشان قم. مقامی که پیش از او و قبل از جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه شدن، متعلق به ذوالنوری بود. این دو رهبر کفن پوشان در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی ظهور کردند و رشد حکومتی کردند.

درباره ذوالنوری روز گذشته مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

«تاکنون برای مجلس براساس آنچه قانون اساسی مقرر کرده، دو وظیفه قانون‌گزاری و نظارت می‌شناختیم و حالا با  این نوشته (حکم اعدامی که ذوالنوری برای روحانی صادر کرده) معلوم شد نمایندگان مجلس وظیفه سومی هم دارند که صدور حکم اعدام است!»


کارچاق کن مجلس دوران احمدی نژاد

سردار پور مختار آزاد شد

پرونده فساد و دزدی باز است!


دو راه حل انتخابات 1400

یک نظامی بی نیاز از رای مردم

ظریف با قدرت جذب رای مردم


مخالفان یا نفهمیدند و یا سهم شیر را میخواهند

رابطه صلح امام حسنی

با خاتمه  تحریم تسلیحاتی ایران


طرح 3 فوریتی قرنطینه کامل ایران

زنگوله قرنطینه را قرار است

چه کسی به گردن گربه ببندد!


پیشنهاد خنده دار سازمان غذا و دارو

داروها را بردند عراق

حالابدوند و"جای‌پاشو بگیرند"!


عنوان اول پیک نت 27 مهر

چین دندان جنگی

خود را نشان امریکا داد!


همه پرسی برای همین لحظات است

پرچم سفید امام حسن را

چه کسانی می خواهند بلند کنند


اگر جنگ جهانی آغاز شود

دلیلش این نمودار اقتصادی است

این نمودار که روز گذشته انتشار یافت نشان می‌دهد که کشور چین تا سال 1994 برای صادرات تولیدات خود جایگاهی در جهان نداشته، در حالیکه آمریکا جایگاه اول را داشته است. طبق نمودار فوق چین از سال1995 وارد چرخه صادرات کشورهای جهان می‌شود ‌و در جایگاه آخر یعنی سیزدهم قرار می‌گیرد اما با سرعتی باور نکردنی از تمام کشورها پیشی گرفته و در سال 2011 صادراتش با آمریکا تقریبا برابر میشود و در سال 2012 آمریکا را پشت سر گذاشته و صادراتش به کشورهای جهان در مقام اول قرار می‌گیرد. چین این مقام را تا پایان سال 2015 حفظ کرده فقط در سال 2016 با فاصله بسیار ناچیز بعد از آمریکا قرار می گیرد و دوباره  در سال‌های 2017 , 2018 و 2019 آمریکا را پشت سر می گذارد و در جایگاه اول جهانی با یک و نیم برابر امریکا قرار می گیرد. در نتیجه آمریکا در ردیف دوم، آلمان در ردیف سوم و هلند در ردیف چهارم ‌و انگلستان در جایگاه یازدهم قرار می گیرند.

این فیلم نمودار اقتصادی، آینه سیاسی آن تنشی است که اکنون امریکا با چین دارد. تنشی که از آن بوی جنگ می آید.


طرح سه فوریتی آن در مجلس مطرح شد

اعلام قرنطینه کامل ایران

سیاسی است یا دلسوزانه؟


سرمقاله 758

 حرکت خزنده کرونا درایران

تبدیل شد به یورشی خوفناک!


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

«پرچم سفید امام حسن را چه کسانی می خواهند در ایران بلند کنند؟» گزارش روز گذشته پیک نت درباره واکنش ها به سخنرانی حسن روحانی درباره صلح امام حسنی بود که روی تلگرام پیک نت بالای 7 هزار خواننده داشت. روی فیسبوک پیک نت نیز این مطلب بیشترین خواننده را داشت و روی 10 فیسبوک خوانندگان آن نیز به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران