متحدان را نباید از دست داد

ضرورت درک پیام

رد قطعنامه‌امریکا درشورای‌امنیت

 

پشت جدال در مجلس استصوابی

قالیباف محلل است

و میرسلیم ازمیدان در نمی رود!

(پیک هفته ۱۰۹)  26 مرداد ماه 1399  -  16 اگوست 2020

 pyknet100@gmail.com


25-24 مرداد

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


25-24 مرداد

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


25-24 مرداد

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


25-24 مرداد

منتخب اخبار
شهرستان ها


25-24 مرداد

منتخب اخبار ورزشی


25-24 مرداد

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 26 مرداد

جلیلی ترک این موتور

به ریاست جمهوری می‌رسد؟

آن که موتور را می راند سردار قاسمی است که بارها تاج زاده در باره نقش او در انتخابات 84 و روی کار آمدن احمدی نژاد توضیح داده است. همچنین در کودتای انتخاباتی 88. ساکن تهران است اما مثل بسیاری از رهبران گروه های فشار مرتب به مشهد سفر می کند. از دو سال پیش سفرهای استانی می کند و در این سفر ها وقیحانه ترین حملات را همراه با توهین به روحانی شروع کرده که ادامه هم دارد. اگر روزی بخواهند اراذل داخل بسیج و سپاه را دستگیر کنند و یا تصفیه، سردار قاسمی سر لیست این تصفیه است. چیزی از حسن عباسی کم ندارد با این تفاوت که او حرف می زند و این یکی عمل می کند.  آن که ترک موتور نشسته سعید جلیلی است که دبیر شورای عالی امنیت ملی در زمان احمدی نژاد بود و مذاکره کننده اتمی. البته مذاکره نکننده اتمی برای فلج کردن این مذاکرات که سرانجام نیز چنین شد و پرونده ایران رفت به شورای امنیت سازمان ملل و اگر روحانی بر سر کار نیآمده و مذاکرات برجام نبود، این پرونده به این آسانی از شورای امنیت بیرون نمی آمد و ایران زیر فصل 7  منشور این سازمان می ماند. فصلی که اجازه اقدام نظامی را میدهد.

جلیلی در انتخابات 92 رقیب روحانی شد و 4 میلیون رای بیشتر نیآورد. همان 4 میلیون رای ثابتی که راست های تند رو و گنُدرو روی همدیگر دارند و ابراهیم رئیسی نیز که در دور دوم انتخابات یعنی سال 96 که نامزد انتخابات شد همان رای جلیلی را آورد اما از بیت رهبری  دستور داده شد که آن شکست با رای 14 میلیون اعلام شود تا رئیسی که می خواست ریاست جمهوری خود را سکوی پرش به رهبری کند، ذخیره بماند که ماند و شد رئیس قوه قضائیه و در همین دوران ریاست بر قوه قضائیه در همان تنوری سوخت که آیت الله لاریجانی رئیس قبلی قوه قضائیه سوخت. بادکنک مبارزه با فساد با پائین کشیده شدن فیتیله دادگاه اکبر طبری و قتل قاضی منصوری در بخارست و صدور و اجرای احکام دستگیر شدگان دو شورش دیماه 96 و آبان 98 در آسمان بخت او ترکید و او نیز در همان ویرانه ای سوخت که جلوتر از او آیت الله شاهرودی و آیت الله محمد یزدی سوخته بودند. شاید شورای نگبهان او را برای جانشینی رهبر نظر داشت و او را به رهبر جمهوری اسلامی معرفی کرد و علی خامنه ای که در بازی قدرت مسلط تر از رهبری بر کشور است، او را در راس قوه ای قرار داد که سوختن آینده سیاسی در آن قطعی است.

اما ترک موتور نشین سردار قاسمی. یعنی سعید جلیلی در تمام دوران روحانی بعنوان رئیس دولت سایه به مشهد می رفته و می آمده و همچنان نیز می رود و می آید. هوای ریاست جمهوری را همچنان در سر دارد و به همان نیروهائی متکی است که سردار قاسمی از رهبران آنست و جلیلی را ترک موتور خود نشانده و با موتور "تریلر" و شاسی بلند خود در جاده ای می برد که پر از دست انداز سیاسی است و تماشاچیان این موتور سواری (مردم ایران) در بزنگاه ها چنان هوشیاری از خود نشان میدهند که موتور سوارها و ترک نشینان آنها را غافلگیر می کند. 


تازه ترین عکس

موسوی و رهنورد در حصر


حال شجریان وخیم شد

و به بیمارستان انتقال یافت!

محمد رضا شجریان ساعاتی گذشته از نیمروز گذشته (25 مرداد) بدلیل کاهش سطح هوشیاری و فشار خود فورا به بیمارستان جم منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری شد. هنوز تیم پزشکی بیمارستان اطلاعات دقیق و رسمی درباره حال وی منتشر نکرده است!


عنوان اول پیک نت 25 مرداد

روحانی و ترامپ در جلسه
پیشنهادی پوتین شرکت می کنند؟


جریمه کسانی که ماسک نمی زنند

جلوی سفرهای غیر ضروری

بزودی گرفته خواهد شد!


قطعنامه ادامه تحریم تسلیحاتی ایران

پشت قطعنامه امریکا، جلوگیری

ازهمکاری چین و ایران است


راز قتل در بیت رهبری است

اشاره اکبر طبری به رمز

قتل قاضی منصوری در بخارست


ترامپ دست به قماری زده

که در آن بازنده خواهد بود!

یونگه ولت ترجمه رضا نافعی


رهبر حزب الله لبنان: در صورت اثبات

اسرائیل بهای سنگنین

جنایت انفجار بیروت را خواهد پرداخت


تحقیق و توسعه در علم واکسن به پیش از انقلاب اکتبر باز میگردد

نگاهی به تاریخچه ساخت

و تزریق واکسن در روسیه


عنوان اول پیک نت 23 مرداد

شاید "جو بایدن" برنده شود
اما"کاملا هریس"رئیس‌ جمهور شود؟


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

با نزدیک به 6 هزار خواننده، گزارش مربوط به آخرین دفاعیه اکبر طبری و اشاره به ریشه های قتل قاضی منصوری در بخارست در رمانی بیشترین مخاطب را روی تلگرام پیک نت داشت. در فیسبوک پیک نت نیز همین گزارش بیشترین خواننده را داشت و روی 17 فیسبوک خوانندگان آن نیز به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران