ايران  

        www.peiknet.com

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک  

infos@peiknet.com

 
 
  این نامه برای انتشار رسیده است
به اعتراف سردار زارعی
خانه مرتضوی دخترباران است
 
 
 
 

 

چندروز پیش ایمیل جالبی بدستم رسید. از آنجائی که  خبر دستگیری سردار زارعی نیز پیش از منتشر شدن همینگونه لو رفته بود، دیدم خالی از لطف نیست که وبلاگ شما را که وبلاگی پر بیننده شده در جریان قرار بدهم.

ای میل اینست:

 آقای سردار رضا زارعی در جریان بازجوئی، به مسئول مستقیم پرونده خود که از سوی آیت الله شاهرودی تعیین شده گفته است:

شما بروید خانه اقای سعید مرتضوی را هم بگردید، بعد بیاید سراغ من. لااقل من اگر هم با کسانی ارتباط داشته ام ولی آدم ربایی نکرده ام ولی مرتضوی دختران زیادی را که خودمان دستگیر کرده بودیم خواست که تحویل او دهیم تا به وضع منکراتی انها رسیدگی کند ولی انها رو با خود به منزل شخصیش برده و خانواده های آنها فکر میکند دخترانشان فراری و یا ربوده شده اند .

اگر قرار باشد قانون اجرا شود باید سوابق و خدمات مثبت من در نیروی انتظامی هم حساب شود. بسیار از شهروندان هستند که از ما بخاطر خدمات شبانه روزی تشکر کرده اند و حاضرند اینجا شهادت بدهند و قسم بخورند که من به آنها خدمت کرده ام.

همانطور که شما هم در وبلاگ خودتان نوشته بودید آقای سردار رضا زارعی چندی پیش در یک خانه فساد همراه با 6 زن کاملا برهنه دستگیر شد، هر  6 زن دستگیر شده اند و در حال حاضر در اختیار قوه قضایه هستند و در بازجوی برخی از آنها اطلاعات تکان دهنده ای از رفتار قاضی سعید مرتضوی و سردار زارعی با دختران در خانه فساد داده اند. برخی از زنها اعتراف کرده اند که قبلا در طرح مبارزه با بد حجابی توسط نیروی انتظامی دستگیر شده اند و مدتی را در خانه شخصی اقای سعید مرتضوی در کنار دیگر دختران به سر برده اند.

یکی از اعتراف کننده گان تعداد دختران نابالغ را در خانه شخصی اقای سعید مرتضوی 25 نفر ذکر کرده  و گفته که هم اکنون همه این دختران در آنجا در اسارات او بسر می برند. اعتراف کنندگان گفته اند که اقای سعید مرتضوی از دختران نابالغ در خانه اش خواسته است تریاک مصرف کنند که یک دختر 16 ساله در اثر مصرف اجباری مواد مخدر سکته کرده است.