ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

1 مرداد ماه  1397

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

نامه ای خطاب به روحانی

حامیان موسسات اعتباری مشهد

3 میلیون مال باخته تولید کردند
 
 
 
 

 

حمیدرضا جلایی‌پور عضو رهبری جبهه مشارکت و از فرماندهان بسیج و سپاه در ابتدای تاسیس جمهوری اسلامی و جنگ در کردستان، با اشاره به تصمیماتی که ظاهرا نظام برای یکپارچه کردن هدایت کشور گرفته خطاب به رئیس جمهور نوشت که در روزنامه ایران منتشر شد. او نوشت:

اینک که قرار است سایر قوا برای عبور کشور از بحران‌ها با شما همراهی کنند، شایسته است در کنار پیگیری امور بنیادی، 6 کار زیر هم از سوی قوه قضائیه یا یک گروه تحقیقی پیگیری شود:

۱-  چه کسانی به مؤسسات اعتباری که ریشه در مشهد داشتند، مجوز فعالیت دادند؟ تا این مؤسسات بتوانند سه میلیون مالباخته ناراضی درست کنند. انصافاً کدام شخص یا گروه براندازی می‌تواند چنین ضربه‌ای به اعتبار یک نظام بزند. هرجا می‌رویم، همه می‌گویند همه دزدند و این «همهمه» خطرناکی است و با پاسخگویی عادلانه و سریع این همهمه ویرانگر را باید درمان کرد.

۲-  درست پس از پیروزی برجام چه کسانی هنگام آزمون موشک، روی آن به عبری شعار نوشتند؟ چرا پس از آن شرکت‌های اروپایی پایشان به ایران باز نشد؟ تاوان رکود اقتصادی و رشد بیکاری پس از آن را چرا باید مردم  بدهند. چه کسانی این کار پرهزینه را انجام دادند؟

۳-  چه کسانی یک سال پیش دنبال محروم کردن سپنتا از حضور در شورای شهر یزد بودند تا بدینسان آبروی ارکان نظام سیاسی را در بین مردم داخل و خارج ببرند؟

۴-  چه کسانی پشت پخش گریه و مصاحبه دختر رقصنده در صدا و سیما بودند که با این کار با وجدان عمومی مردم بازی کردند و نفرت را علیه نظام سیاسی تلنبار کردند.

۵-  چه کسانی دنبال جاسوس‌سازی ایرانیان دوتابعیتی‌ و محیط زیستی‌ها هستند؟ به جای این‌ زندانی کردن‌های طولانی کار بخش ضد جاسوسی وزارت اطلاعات را تقویت کنید ولی اجازه ندهید بیگناهان جاسوس نمایانده شوند و به اعتبار جمهوری اسلامی در چشم 6 میلیون ایرانی در خارج کشور ضربه زده شود.

۶-  چه کسانی پشت حصر و محدودیت برای خاتمی هستند. حصر به عنوان نماد منفی تا ادامه داشته باشد مردم احساس نمی‌کنند ساماندهی امور کشور شکل عقلانی به خود گرفته و روند اعتمادسازی تقویت نمی‌شود.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 1 مرداد

 
 

اشتراک گذاری: