ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

23 بهمن 1398

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 23 بهمن

چه کسانی قاسم سلیمانی را

پیراهن عثمان کرده اند!

 
 
 

 

 

سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، از تهران رفت مشهد تا سخنران 22 خرداد شود که چنین هم شد. او در تهران نتوانست سخنران 22 بهمن شود رفت کانون توطئه علیه دولت روحانی و مرکز دولت سایه و در حرم رضوی گفت:

"سخن ما با اندیشه و تفکر غیرانقلابی است. این تفکر کار را مشکل می کند و به جای اندیشه به اقتصاد مستقل و مقاومتی، به اقتصاد وابسته می اندیشد. نگاه این تفکر به سیاست از موضع انقلابی نیست بلکه پیامی که می دهد نه پیام مقاومت که مذاکره است. مردم در تشییع جنازه سلیمانی اثبات کردند رای شان به مقاومت است نه مذاکره"

آقای رئیسی که کوچکترین نقشی در انقلاب 57 نداشته، اما در کشتار زندانیان سیاسی در سال 67 نقش آفرین بود، اکنون کارشناس انقلاب 57 شده است. تفکر او دقیقا همان است که در جمله بالا منعکس است و نقطه مرکزی کارشکنی علیه دولت روحانی در تمام سالهای گذشته نیز همان است که رئیسی گفت. "تخریب مذاکره"، "مخالفت با برجام" و "ایجاد تنش نظامی" با هدف گرفتن ماهی قدرت از این گرداب. البته تا زمانی که دولت سایه از سایه بیرون آمده و سکان ریاست جمهوری را بدست بگیرد و مذاکره پنهان از مردم را آغاز کند. رئیسی ترور موشکی قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس توسط امریکا در عراق را که هیچ ارتباطی به انتخابات نداشت پیش کشید و انتخابات فرمایشی مجلس را چسباند به آن ترور. البته از زمان تشییع جنازه وسیع سردار سلیمانی، امثال رئیسی او را تبدیل به پیراهن عثمان کرده و بدستور وی حتی در دادگاهای باصطلاح انقلاب تمثالی از او را زینت بخش این بیدادگاهها کرده اند. کسانی پشت او سنگر گرفته اند که ای بسا (از جمله بدلیل نزدیک ترین رابطه ای که با رهبر جمهوری اسلامی داشت) چشم دیدن او را نداشته و وی را رقیب خود هم میدانستند. بویژه با اطلاعات تازه ای که از وی منتشر شده و بموجب آن، گویا وی علاوه بر نقشی که در ایجاد اتحاد نظامی میان جمهوری اسلامی و روسیه ایفاء کرد و مبتکر و هدایت کننده آن بود، می خواسته پل مذاکره با عربستان را نیز برقرار کند و اختیارات نوعی مذاکره با امریکائی را نیز در عراق داشته است. در داخل کشور نیز او میخواسته پلی بین محل حصر میرحسین موسوی و بیت رهبری برقرار کند و به حصر ناجوانمردانه و کودتائی موسوی خاتمه بدهد. اطلاعات دقیق سفر و ورود هواپیمای حامل وی به بغداد از دل همین مجموعه رقابت ها، حسادت ها و دشمنی ها بیرون آمد و بدست امریکائی ها رسید.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 12 فوریه 2020

 
 

اشتراک گذاری: