منتخب اخبار  

        www.pyknet.net

   پیک نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

20 تیر ماه 1397

  pyknet100@gmail.com

 
   
 

 

منتخب اخبار فرهنگی – هنری

 

نامه کیهان کلهر خطاب به مردم!

آخرین کنسرت شهر خاموش دیشب در کرمانشاه برگزار شد. متأسفانه ما در این دو شب اجرا مشکلات بسیاری داشتیم که باعث دلخوری همشهری‌هایم، اعضای گروه و بنده بود. مترصد زمان مناسبی بودم که بخشی از آنها را به خدمت‌تان عرض کنم.

بدبختانه مجموعه زیبا و عزیز طاق‌بستان تحت اختیار جماعتی به‌دور از ادب و فرهنگ در بخش حراست اداره می‌شود که منزلت مردم و حرمت اهالی فرهنگ در نظرشان هیچ است. به‌عنوان موسیقیدانی که تقریباً در سراسر دنیا به‌روی صحنه رفته و گاهی در دورافتاده‌ترین نقاط جغرافیایی کنسرت داده، می‌گویم تا به ‌حال شاهد این حد از بی‌احترامی و تخفیف نسبت به مخاطبانم و خودم نبوده‌ام.

 

کنسرت ما در اولین شب با تأخیری بسیار زیاد آغاز گردید که دلیل آن دیر قرار دادن محل اجرا در اختیار تیم اجرایی و معطلی طولانی ما پشت درها بود، ازاین‌رو فرصت کافی برای نصب و چینش صحیح لوازم و حتی صحنه محل اجرا نبود! درحالی‌که طبق برنامه ما از صبح می‌بایست محوطه را برای ورود علاقه‌مندان آماده می‌کردیم. برخوردهای زشت مسئولان حراست در ورودی مجموعه باعث دلخوری بسیاری از علاقه‌مندان شده بود که ما نیز در پشت ‌صحنه با آن دست‌ به‌ گریبان بودیم. پس از کنسرت نیز بیرون کردن مردم با ادبیات ناخوب در هنگام گرفتن عکس و راندن آنها به خیابان توسط حراستیان باعث آزار همشهریانم و بنده گردید.

در هر برنامه کوشش و قصد ما ارائه با کیفیت ‌ترین اجراست که بدبختانه این بار با حضور چنین نااهلانی تلاش ما به نتیجه کاملی که مدنظر داشتیم نرسید. از مردم عزیز شهرم که طی این دو شب حضور این ناقابلان را با متانت تحمل کردند تشکر می‌کنم. در پایان به این نامسئولانِ به ‌دور از عشق و فرهنگ می‌گویم که قدمت هنر و هنردوستی در این خطه بیش از قدمت طاق‌بستان است که نه به‌زور از میان رفتنی‌ست نه به بی‌حرمتی. آنچه باید برود هنر و فرهنگ نیست بلکه شمایید.

متن نامه در لینک زیر:

 

http://www.baharnews.ir/news/182259

 

 

اعتراض انجمن تئاتر به توقیف عاشقانه‌های خیابان

http://www.baharnews.ir/news/182282/

نقاشی‌های خیابانی

https://www.asriran.com/fa/news/677904

مادر نقاشی‌های شیشه‌ای درگذشت+عکس

https://aftabnews.ir/fa/news/599054

فیش حقوقی استاد شهریار در سال ۱۳۱۹+عکس

https://aftabnews.ir/fa/news/598970

مطهری: «گاندو» اقدامات کسانی است که مصصم بودند برجام اجرا نشود

https://www.jamaran.ir/ 182/1209186-

تصاویر/ جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست روحانی

https://www.jamaran.ir/ 1-59/1209017-

خطاب عربستان به حجاج: شعار سیاسی یا مذهبی ندهید

http://noandish.com/fa/news/95286/

18 تیر ماه سال 59 کودتای نوژه علیه نظام اسلامی

https://www.jamaran.ir/ -12/1208883-


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 20 تیر

 
 

اشتراک گذاری: