ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

28 مهر ماه 1399

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 28 مهر

چند تن از توطئه گران

در اتاق توطئه علیه دولت

 
 
 

 

 

"فرید مدرسی" هم روزنامه نگار است و هم محقق تاریخ روزنامه نگاری در ایران. البته همه این فعالیت های او به بعد از انقلاب باز میگردد و الا پیش از انقلاب نه روزنامه نگار شناخته شده ای بود و نه محقق روزنامه نگاری. حوزه فعالیت روزنامه نگاری او نزدیک به بیت رهبری است و یا لااقل از درون بیت رهبری گهگاه اخبار را منتشر می کند. البته این نزدیکی به معنای افشاگری و یا مخالف خوانی علیه بیت رهبری نیست و شاید به همین دلیل برخی اطلاعات مربوط به بیت رهبری را به او میرسانند و یا خود منابعی در بیت رهبری دارد که به آن اطلاعات دسترسی پیدا کرده و منتشر می کند. بهرحال، روز گذشته او تصویری را منتشر کرد که به ظاهر اتاق فکر اما درحقیقت اتاق توطئه ایست که در آن دو حجت الاسلام عمامه سفید و کارچاقکن آیت الله مصباح یزدی (هر دو شیخ) و دو نوچه آیت الله مصباح یزدی یعنی سردار سعید قاسمی و حسن عباسی در آن جمع اند. در همین اتاق توطئه حجت الاسلام عمامه سفید دیگری هم عضو است. او ذوالنوری است که فعلا در بورس اخبار جنجالی "تقاضای اعدام حسن روحانی" قرار دارد و چون مدتی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه بوده، سر و سری هم با برخی فرماندهان سپاه دارد. او آنقدر آش مصباح یزدی را در سپاه هم زد و روغن به آن افزود که اکثریت شورای فرماندهان سپاه از رهبر جمهوری اسلامی خواستند پای او را از سپاه قطع کند زیرا دسته بندی و فراکسیون نظامی مصباحیون را در سپاه درست کرده بود. چنین شد و پایش را از سپاه بریدند و حالا در مجلس شده رئیس فراکسیون سیاست خارجی و امنیت ملی که بخوانید سیاست داخلی و علیه امنیت ملی!

سردار قاسمی هم همان کسی است که تاج زاده نقش و ترفندهای امنیتی او را برای روی کار آمدن احمدی نژاد فاش کرد. او نسبت به ذوالنوری برای صدور حکم اعدام برای روحانی پیشکسوت است! حسن عباسی معروف به دکتر عباسی هم کپی سعید قاسمی و ذوالنوری و آن دو شیخی است که درعکس دیده می شوند. پناهیان "منبری" بیت رهبری است و اخیرا مجموعه آپارتمانی او که با رانت تصاحب کرده فاش شد. رسائی هم سالها معروف بود به رهبر کفن پوشان قم. مقامی که پیش از او و قبل از جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه شدن، متعلق به ذوالنوری بود. این دو رهبر کفن پوشان در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی ظهور کردند و رشد حکومتی کردند.

درباره ذوالنوری روز گذشته مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

«تاکنون برای مجلس براساس آنچه قانون اساسی مقرر کرده، دو وظیفه قانون‌گزاری و نظارت می‌شناختیم و حالا با  این نوشته (حکم اعدامی که ذوالنوری برای روحانی صادر کرده) معلوم شد نمایندگان مجلس وظیفه سومی هم دارند که صدور حکم اعدام است!»


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت  19 اکتبر 2020

 
 

اشتراک گذاری: