ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

 25 خرداد 1399

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت 25 خرداد

اطلاعات سپاه، ترمز دستی

پخش اعترافات طبری را کشید!

 
 
 

 

 

سازمان اطلاعات سپاه متن اطلاعیه ای را در اختیار خبرگزاری خودی "فارس" گذاشت که در آن عملا پذیرفت بازجوئی و تشکیل پرونده و برپائی دادگاه ها- از اقتصادی تا سیاسی- در دست آنست و احکام را نیز این سازمان صادر می کند و قاضی و دادستان ها دست آموزانی برای قرائت این احکام اند. همین یک نمونه خود گویای آن شرایطی در حاکمیت است که فساد و رانت خواری زائیده آنست.

این سازمان با هدف تکذیب اخباری که درباره محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه در فضای مجازی و در ارتباط با اعترافات اکبر طبری پیشکار رئیس اسبق قوه قضائیه منتشر شده اطلاعیه اخیر را صادر کرد، هر چند نام محسنی اژه ای را نیآورد. ظاهرا اژه ای مصونیت دارد و حداکثر برخوردی که با او خواهد شد، کنار گذاشته شدن بی سر و صدای او خواهد بود. سرنوشتی که برای آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قضائیه و رئیس کنونی مجع مصلحت پیش بینی می شود. آنها "خودی" ها ،نور چشمی ها و نظر کردگان و برکشیده شدگان رهبر جمهوری اسلامی اند که نباید بر صندلی اتهام فساد در دادگاه بنشینند.

در اطلاعیه سازمان اطلاعات سپاه آمده است:

«همزمان با برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی رئیس سابق قوه قضائیه، اخباری تحت عنوان اعترافات علیه مسئولین سابق یا فعلی دستگاه قضا در حال انتشار است، که ضمن تکذیب مواردی از این دست به منتشرکنندگان این شایعات و افرادی که موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم می‌آورند هشدار داده می‌شود».


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت  13 ژوئن 2020

 
 

اشتراک گذاری: