ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

22 اسفند ماه  1392

infos@pyknet.net

 
 
 

اگر مردم میدانستند علیه رای آنها مانند انتخابات 88 کودتا نمی شود

قطعا این 18 میلیون دو برابر می شد

کودتای 18 میلیونی

مردم ایران در انتخابات 92 
 
 
 
 

کوچک زاده از جمله نمایندگان پاچه ورمالیده و دهن دریده فراکسیون مصباح یزدی و از سینه چاکان احمدی نژاد در مجلس است. از بعد از مجلس ششم، وارد مجلس شده و هنوز هم هست. البته شک نیست که اگر انتخابات مجلس آینده واقعا انتخابات باشد، امثال کوچک زاده باید دنبال یک کار و کاسبی دیگری بگردند. استراتژی "جبهه پایداری" که کوچک زاده هم مانند "روح الله حسینیان" در آن فعال است، درحال حاضر برای فلج کردن دولت روحانی و منحرف کردن افکار عمومی از تمرکز روی رسوائی تاریخی فساد و اختلاس و دزدی و غارت کشور در دوران 8 ساله ریاست جمهوری احمدی نژاد جنجال سازی و تیتر سازی برای روزنامه هائی نظیر کیهان و رسالت و جوان و خبرگزاری های همطراز آنها مانند "فارس" و "تسنیم" و ... است که همگی سرشان در دفتر سیاسی سپاه بند است.

کوچک زاده که از طریق دامادش تاکسیرانی تهران را در قبضه دارد و به سبک شاگرد رانندگان اتوبوسرانی 50 سال پیش تهران و یا "پاخطی" های گارد ماشین دودی حرف می زند، دیروز دو کلام حرف حساب از دهانش در رفت و گفت در انتخابات 92 در جمهوری اسلامی کودتا شد. پایگاه خبری مجلس "قانون" در گزارش خود از حضور وزیراطلاعات در مجلس و دهان به دهان شدن کوچک زاده با وی نوشت: کوچک زاده به وزیر اطلاعات گفت « به خدا در اين كشور كودتا شده است وگرنه رئيس جمهور نمي‌گويد خزانه خالي است، وزير خارجه نمي گويد با يك بمب همه چيز را از كار مي اندازند، چرا در اين شرايط سبد كالا مي دهند؟ اين جمهوري اسلامي نيست. همين كارها را كرديم كه هاشمي رفسنجاني  به دولت احمدی نژاد می گوید دولت نامشروع، بايد به هاشمي بگويم نامشروع تو هستي و تمام كس و كارت. به قرآن كودتا شده! و انقلاب به خطر افتاده است.»

کوچک زاده و آن بزرگانی که او را جلو انداخته اند حق دارند. مردم در انتخابات 92 کودتا کردند. البته اسمش قیام انتخاباتی است، حالا اسمش را کوچک زاده، کودتا می گذارد هیچ تاثیری در اصل ماجرا نمی کند!

 

پیک نت 22 اسفند

 
 

اشتراک گذاری: