ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

11 دیماه  1395

  pyknet100@gmail.com

 
 
     
 

عنوان اول پیک نت 13 دیماه

جنگ روانی 3 هزار

سایت اینترنتی با دولت و مردم

 
 

پول یامفتی که در دولت احمدی نژاد غارت شد، در تمام دوران ریاست جمهوری روحانی خرج توطئه علیه این دولت و کارشکنی علیه آن شده است. با همین پول اکنون هزینه انتخابات سال 96 را تامین می کنند. همه این هزینه، بخش اندکی از دهها میلیارد دلاری است که به جیب زدند و با هزینه کردن آن سعی می کنند دولت را به چنگ آورده و آن غارت را حفظ کنند و روی آن پرده بکشند تا مردم ندانند در آن 8 سال بر مملکت چه گذشت.

از سوی دیگر، همه آنها که نگران این توطئه ها و کارشکنی ها هستند نسبت به ضعف اطلاع رسانی دولت هشدار داده و میدهند. حتی دولتی ها، خودشان هم می گویند که علاوه بر صدا و سیما و دهها روزنامه و نشریه و سایت که با آن غارت راه اندازی شده، به برخی مطبوعات مدعی اصلاحات نیز پولهائی رسانده می شود تا علیه دولت مطلب منتشر کنند!

در تازه ترین اطلاعاتی که منتشر شده و منتشر کننده اش "آرمان دیلی" است، در یک قلم 3 هزار سایت اینترنتی علیه دولت روحانی فعالند تا هر اقدام دولت را سیاه نمائی کنند. مصاحبه می کنند و مصاحبه می سازند. خبرسازی می کنند، شایعه پخش می کنند، پر مشکل ناشی از بحران عمومی جامعه را با یک کیلو چسب به دولت می چسبانند. سخنان همآهنگ امام جمعه ها علیه دولت را وسیعا و همآهنگ پوشش خبری میدهند. از پشت صحنه رهبر را شیر می کنند تا درباره فلان موضوع موضع گیری کند و آنگاه یک جمله از آن موضع گیری را گرفته و در بوق می کنند و تنش آفرینی می کنند. تازه مطالب همین سایت ها، مستندات صدا و سیما می شود و در بولتن های محرمانه گنجانده شده و خدمت آقایان در قم می برند. امید آنها اینست که روحانی برای انتخابات آینده رد صلاحیت شود زیرا میدانند که با جلیلی و قالیباف و میرسلیم راه به جائی نمی برند و بازنده اند. و باز بر این نقشه اند که اگر انتخابات را هم می بازند، رای روحانی کمتر از انتخابات 92 باشد تا با این آراء کمتر، از 96 تا سال 1400 جنگ روانی با دولت روحانی را سازمان بدهند.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 13 دی

 
 

اشتراک گذاری: