www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

14 دی ماه  1396

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

تاریخ مصرف ادعاهای

فرمانده کل سپاه گذشته

 
 
 
 

 

فرمانده سپاه روز گذشته در یک اظهار نظر آب نکشیده گفت که "امروز، روز پایان فتنه 96 است". او برای ترساندن مردم اضافه کرد که امریکا، صهیونیست ها و آل سعود به داعش دستور ورود به ایران را داده‌اند اما پیشروی های این گروه جنایتکار هم اکنون کاملا تحت کنترل است. کشته‌سازی یکی از برنامه های اصلی فتنه گران و اربابان آنها در اغتشاشات اخیر بود.

فتنه اخیر با فراخوان یکی از سایت هایی صورت گرفت که وابسته به شخصی است که این روزها زبان به مخالفت خوانی نسبت به اصل و ارزش های نظام گشوده است. نیروهای امنیتی درحال بررسی این مسئله هستند و اگر به دخالت این مسئول سابق برسند قطعا متناسب با وضعیت و درخواست ناجا با او برخورد خواهند کرد. بسیاری از اغتشاشگرانی که از روز جمعه به بعد در مرکز فتنه بودند همه آموزش دیده ضدانقلاب و منافقین بودند."

در آستانه پایان جنگ ایران و عراق، آیت الله منتظری نامه ای خطاب به میرحسین موسوی نوشت و در آن تاکید کرد که "اشتباه بزرگ ما این بود که امور جنگ را به فرد کم عقلی مثل محسن رضائی سپردیم."

ظاهرا کم عقلی از مشخصه های شمار زیادی از فرماندهان سپاه است. اظهارات فرمانده سپاه را غیر از این می توان ارزیابی کرد؟ اولا ایشان می خواهد بگوید تظاهرات پنجشنبه که سازمانده آن ابراهیم رئیسی و علم الهدا در مشهد بودند خوب بوده و از جمعه به بعد که شیرازه کار از دست حکومت و مخالفان دولت در رفت و مردم شعارهای خودشان را دادند بد بوده است. ایشان مانند شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی هر دو روی یک نت آواز خوانده و مدعی شده اند عربستان در خیزش جنبش مردم نقش داشتند و زمینه ادعاهای بعدی رهبر را برای انداختن تظاهرات مردم به گردن خارجی فراهم کرده اند. از قدیم گفته اند "پای مرغت را ببند، همسایه را دزد نکن". حتی اگر عربستان و بقول شما صهیونیست ها و امریکا و مجاهدین خلق در این ماجرا دست داشته اند و سایت وابسته با احمدی نژاد هم تحریک کننده بوده، تکلیف زمینه این خیزش در جامعه چه می شود؟ این نوع فرافکنی ها و سپس اعتراف گیری ها در بازداشتگاهها تا کی؟ اگر واقعا آقایان به این تحلیل اعتقاد دارند به ملت بگویند که این همه نهاد و سازمان و وزارت اطلاعاتی در مملکت چه می کنند که ولیعهد عربستان می تواند همه شان را بازی بدهد؟ اگر آن سایت وابسته به احمدی نژاد در ماجرا دست داشته و عربستان و صهیونیست ها نیز از خارج، پل پیوند باند احمدی نژاد با آنها بوده اند چرا تا حالا آنها را شناسائی و معرفی نکرده اید؟ بجای این اظهارنظرهای مضحک که لابد سردار جوانی تئوری های آن را در دفتر سیاسی سپاه به کمک حسین شریعتمداری می بافد و گزارش خدمت رهبر می شود، چرا نمی توانید و یا نمی خواهید ریشه مشکلات را بپذیرید و سفره ای را که 30 سال است پهن کرده اید جمع کنید؟ منتظر جنگ داخلی هستید؟


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 14 دی

 
 

اشتراک گذاری: