www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

15 مهر ماه  1396

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

مصاحبه با فاطمه هاشمی

جسد هاشمی از استخر در نیآمده

اسناد از گاوصندوقش در آمد!

 
 
 
 

فاطمه هاشمی دختر هاشمی رفسنجانی در مصاحبه با روزنامه جهان صنعت گفته است:

حدس می‌زنند شاید اطلاعات مهم و محرمانه‌ای از نظام نزد ما (خانواده هاشمی) وجود دارد و برای همین تعدادی از ما را ممنوع‌ الخروج کرده اند؛ در حالی‌ که نزد خاندان آیت ‌الله‌هاشمی هیچ اطلاعات سری و مهم وجود ندارد.

موقعی که پدرم فوت شدند، آقایان آمدند و هرچه بود و نبود را با خودشان برداشتند و بردند. آیت‌الله ‌هاشمی در دفتر کارشان که مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، مطالب مهمی را در گاوصندوق و چند کشو نگهداری می‌کردند و وقتی من به آنجا رفتم تا وسایل پدرم را به خانه بیاورم، با کشوهای خالی مواجه شدم و هیچ چیزی وجود نداشت.

ما به دنبال وصیت ‌نامه آیت‌الله ‌هاشمی بودیم و پیش خودمان فکر می کردیم که شاید وصیت‌ نامه آنجا باشد، برای همین به دفتر کار ایشان رفتیم تا داخل کشو و گاوصندوق را ببینیم اما دیدیم که کشوها و گاوصندوق خالی است!

آن وصیت‌نامه‌ای که چند روز بعد از رحلت پدرم در رسانه ملی (سیمای جمهوری اسلامی) توسط محسن قرائت شد، مربوط به سال 79 است. آیت‌الله‌هاشمی در آن نوشته بودند که «وصیت‌ نامه بعدی را می‌نویسم» اما بعد از کلی جست ‌وجو، وصیت‌نامه بعدی هیچ وقت پیدا نشد. نه در منزل و نه در دفتر کار پدرم هیچ اثری از آن نبود. حدود 4 یا 5 سال پیش پدرم به همراه مادرم در حال نوشتن وصیت ‌نامه‌ای بودند و حالا خیلی مشتاق هستیم بدانیم که آن وصیت نامه کجاست!

(در همین شماره پیک نت، بخوانید سرنوشت ناپدید شدن وصیت نامه و اسناد مهم سید ضیاء طباطبائی عامل کودتای 1299 و روی کار آوردن رضاشاه را)


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 15 مهر

 
 

اشتراک گذاری: