www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

21 شهریور ماه  1396

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

نشست و برخاست نوبتی

مجلس بر خواب رفتگان 
 
 
 
 

هر کس با هر سن و سال که اخبار حکومتی را خوانده و دنبال کرده باشد و یا بخواند و دنبال کند به این نتیجه قطعی رسیده و می رسد که مجلس خبرگان پوچ ترین و بی اعتبار ترین مجمع و مجلسی است که در جمهوری اسلامی برپاست. بندرت – حتی از میان حکومتیان- کسی خبرهای این مجلس را دنبال می کند، چه رسد به آن که نسبت به جلسات و خبرهای آن و دیدارهای تشریفاتی اش با رهبر حساسیت و توجهی داشته باشد. همه میدانند که این مجلس نه تنها اکنون نقش و تاثیری در ساختار حکومت و بویژه رهبر و بیت او ندارد، بلکه پس از رهبر کنونی جمهوری اسلامی هم نقشی در برگماری رهبر جایگزین نخواهد داشت و تصمیم قطعی بیرون از مجلس گرفته خواهد شد و این مجلس تنها می تواند آن را تائید کند و این تازه غیر از نقش اعتراضی است که برای مردم باید محفوظ نگهداشت. اگر آینده نیز مانند امروز باشد، آن بازوان قدرتمندی که رهبر تعیین خواهند کرد نهادهای نظامی و امنیتی و سپس مراجع غیر حکومتی هستند زیرا مراجع حکومتی نیز همانقدر بی اعتبارند که مجلس خبرگان بی اعتبار است. بنابراین باید روی مراجع معترض و غیر حکومتی حساب کرد نه مراجع حکومتی و اگر نفوذ کلامی در میان مردم وجود داشته باشد متعلق به همین گروه روحانیون است. در این میان چنان تمرکز قدرتی را آقای خامنه ای در بیت خود فراهم ساخته که بیت او به تفنگ دو لول سر پر شبیه شده است. یعنی آنقدر با سنبه و نمد باروت در گلوی آن فرو برده اند که قبل از شلیک برای شکار، خود منفجر خواهد شد و پر کنندگان تفنگ دو لول را نقش زمین خواهد کرد.
حالا این مجلس می خواهد اجلاس نوبتی خود را در روزهای 28 و 29 شهریور در تهران برگزار کند. به مصداق آن ضرب المثل که "رنگم را ببین و حالم را نپرس" و یا "سالی که نکوست از بهارش پیداست" و یا "بچه مردنی از درون قنداقش پیداست" و دهها ضرب المثل شیرین فارسی، نگاه کنید به سخنان مهمانی که برای سخنرانی در این جلسه دو روزه دعوت شده است: شیخ علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه. موضوع؟ پروژه نفوذ!
یعنی همان پرت و پلائی که از بعد از کودتای 88 رهبر توی دهان برگمار شدگان خودش انداخت و تاکنون یکنفر نگفته و نپرسیده که آقا! نفوذ اصلی که تا حالا در بسیج و میان مداحان و ... پیدا شده و صداش را در نمی آورید. رابطین سازمان های جاسوسی و بویژه اسرائیل که در نهادهای زیر مجموعه جنابعالی است و مجلس خبرگان که هم در اصل برای "خواب" بر پاست.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 21 شهریور

 
 

اشتراک گذاری: