منتخب اخبار  

        www.pyknet.net

   پیک نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

17 تیر 1396

  pyknet100@gmail.com

 
   
 

 

منتخب اخبار استان ها و شهرستان ها

اظهار نظر امام جمعه ها در هر زمینه اقتصادی و سیاسی و نظامی و اجتماعی و کشیدن چک بی محل بنام مردم به یک مضحکه تبدیل شده است. علم الهدا درباره قرار داد توتال انتقاد می کند، امام جمعه اصفهان از این که نباید از کارخانه داارها مالیات گرفت و .... البته مردم تره هم برای این اظهار نظرها خرد نمی کنند اما خنده دار است. برای مثال امام جمعه اصفهان فرموده که 75 در صد مردم این استان کنسرت نمی خواهند. از کجا این رقم را آورده؟ خدا میداند اما قطعا امام جمعه ای که دیگر با خدا کاری ندارد و حرف های بی سر و ته می زند نمیداند.

نمونه دیگری از این اظهار فضل های امام جمعه اصفهان را بخوانید که تکرار زنجیره ای مخالفات با بستن قرار دادن با توتال است که اول علم الهدا گفت و بعد ایشان همین دیروز بیان کرد:

"اگر فرانسه قرار است در ایران سرمایه گذاری کنند چرا با آمریکا هم دست هستند؟  بهتر بود این ارتباط با فرانسوی ها شکل نمی گرفت."  تا حالا کسی از دهان ایشان نشنیده که به جای تعیین تکلیف برای فرانسه و امریکا و توتال و کنسرت و ... چند جمله درباره اسید پاشی های اصفهان بگوید و بپرسد چرا با آنها که به صورت دختران اسید پاشیدند برخورد نشده و کل ماجرای اسید پاشی را برای مردم توضیح نداده اند.

پویایی اقتصاد ما بر تولید است و نباید با مالیات جلوی کارخانه تازه راه افتاده را گرفت و آن را متوقف کرد.

آیت الله طباطبایی نژاددر خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به روز مالیات گفت : مالیات همیشه بوده و در گذشته با عنوان خراج نامیده می شد و در واقع دولت هایی که مردم آنها را انتخاب می کنند تا برای مردم کار بکنند و خدمات رفاهی ایجاد کنند این ها پول ندارند و مردم باید به خادمان خودشان پول بدهند تا کار کنند.

وی ادامه داد: فرد فقیر که نمی تواند مالیات دهد باید فردی که در آمد دارد مبلغی را به دولت بدهد و ما باید در آمد زایی کنیم و حکومت باید کار زیاد ایجاد کند و از آنها مالیات بگیرد.

امام جمعه اصفهان گفت : علی علیه السلام به مالک اشتر نماینده حکومت مصر می گوید مالک تو بیشتر به فکر ایجاد در آمد باش تا اینکه مالیات زیاد شود و در واقع مسوولان ما نیز باید در صنعت و اقتصاد وارد شوند و از این مسیر مالیات بگیرد.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره اینکه این روایت امیرالمومنین را دنیا عمل کرده است گفت : هرحکومتی که طلب خراج کند به غیر از این که راه اقتصادی گسترش دهد بلاد را خراب کرده است.

وی گفت : مشتری وقتی زیاد شود درآمد زیاد می شود نباید از کارخانه ایی که تازه راه افتاد به قدری مالیات بگیریم که این کارخانه برشکست شود.

طباطبایی نژاد اضافه کرد: بهره بانکی تولید کننده را باید کم کرد و ما باید طرفدار تولید کننده باشیم تولید که زیاد شود مصرف قیمتش پایین می آید این کار باید از فرهنگی دینی خودمان مد نظر بگیریم و اجرا کنیم و باید راهمان را درست بپیماییم.

وی با انتقاد از جشن هایی که در اصفهان انجام می گیرد گفت : آدم هایی که در جشن های ما شرکت می کنند آدم های متدین نیستند و در خصوص کنسرت ها نیز به وزیر ارشاد گفتم یک دلیل بیاورید که این باید باشد و مفید است . امیرالمومنین خطاب به مالک گفتند خواسته یک نفر را فدای یک جمع نکنید.

امام جمعه اصفهان ادامه داد: 75 درصد مردم اصفهان نیازی به کنسرت ندارند و ما نباید همه را فدای چند درصد باقی مانده کنیم.

جای کاشتن ایمان در نوجوانی است ما چطور کودکان را تربیت کنیم و بسیاری می گویند مردم باید خوش باشند همه خوشی خندیدن نیست اگر می خواهی مردم خوش باشند برایشان جهزیه بگیرید ازدواجشان را آسان کنید.

روحانیت همواره خوشی مردم را می خواهند هیچ کسی با خوشی مردم بد نیست اما راه را باید درست برویم.

وی به سالگرد شهادت عده در مسجد گوهر شاهد اشاره کرد و گفت : خیلی اززن ها در آن روز کتک خوردند و گریه کردند و این ها پاکی هایی است که در ایران بوده و این پاک دامنی ها باید ادامه پیدا کند.

وی به سالگرد جشن 33 روزه اشاره کرد و گفت : بر کسی باور کردنی نبود که اینها بتوانند با ایستادگی شان در 33 روز پیروزشوند و آنها ثابت کردند با ایمان می توانند بر جمع زیادی پیروز شد و مکر و حیله آنها ضررری به کسی نمی زند.

وی گفت : منافقین جبیش از17 هزار از علمای, کودکان,شخصیت های مختلف ما را ترور کردند و وحشی ترین جنایت را کردند و کمتراز داعش نبودند.

امام جمعه اصفهان به روابط دستگاه دیپلماسی ما با فرانسه نیز انتقاد کرد و گفت : اگر این ها قرار است در ایران سرمایه گذاری کنند پس چرا با آمریکا هم دست هستند و بهتر بود این ارتباط با فرانسوی ها شکل نمی گرفت.

 

سنگ 20 تنی بزرگراه نیایش را بست +تصویـر

http://khordadnews.ir/fa/news/225273

علم الهدی: قوه قضاییه باید نسبت به قراردادهای خارجی حساس باشد

http://www.mehrnews.com/news/4023876

75 درصد مردم اصفهان نیازی به کنسرت ندارند

http://www.tadbirkhabar.com/political/166849

شورای عالی عشایر پس از 10 سال احیا شد

http://www.irna.ir/fa/News/82589399/

آتش در اراضی زعفران رشتخوار خراسان

http://www.irna.ir/fa/News/82589527/

ترافیک سنگین در راه های البرز

http://www.irna.ir/fa/News/82589505/

به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 17 تیر

 
 

اشتراک گذاری: