ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

13 مهر ماه 1399

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

بیمارستانها جا ندارند، بهشت زهرا قبر

تهران در آستانه  تعطیل

و قرنطینه یک هفته ای مقابله با کرونا

 
 
 
 
 

 

شیوع کرونا در ایران و بویژه در تهران سرانجام میرود تا علیرغم همه مقاومت دولت برای تعطیل نکردن کشور و قرنطینه عمومی، حداقل در تهران قرنطینه یک هفته ای اعلام شود تا بلکه جلوی موج رو به افزایش روزانه قربانیان کرونا و لبریز بودن بیمارستانها از بیماران مبتلا به کرونا گرفته شود.

روز گذشته فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، خواستار تعطیلی یک هفته‌ای برخی مشاغل تهران با هدف مهار کرونا در پایتخت شد.

تعطیلی و یا اعمال محدودیت در دانشگاه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، عدم برگزاری نمازجمعه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکز مشابه و موزه و باغ موزه‌ها از جمله این اماکن است.

همزمان با پیشنهاد فرماده عملیات مدیریت کرونا، روحانی نیز اعلام کرد که  مقررات کرونائی در تهران شدیدتر اجرا خواهد شد. همه کادر اداری کشور چه دولتی چه غیردولتی و تمامی کسانی که کسب و کار دارند و به مردم خدمات می‌دهند، اگر مراعات نکنند با آنها برخورد می شود. این برخورد شامل تذکر تا انفصال خدمت تا یک سال است. اصناف هم  اگر مراعات نکنند از تذکر تا پلمپ با آنها برخورد می شود. این سخت گیری شامل بانک و مغازه نیز می شود.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت  4 اکتبر 2020

 
 

اشتراک گذاری: