ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

23  تیر 1399

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

دیدار مجازی رهبر با مجلسی ها

دولت تا پایان دوره اش باید باشد

به وزراء هم نباید توهین بشود!

 
 
 

 

 

روز گذشته رهبر جمهوری اسلامی پس از تاخیر غیر متعارف (در مقایسه با مجلس های گذشته) بصورت مجازی با نمایندگان مجلس یازدهم دیدار کرد. او در این دیدار از مجلس استصوابی که به خواست او و آشپزی شورای نگهبان و سپاه تشکیل شده ستایشی کرد که در واقع هندوانه گذاشتن زیر بغل آنها بود تا با شعار علیه ظریف در مجلس و طرح سئوال و استیضاح از روحانی مخالفت کند. او گفت:

«مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است. حضور «جوانان پرانگیزه، پر ایمان، پر توان، تحصیل‌کرده و کارآمد در کنار شماری از مدیران انقلابی و دارای سوابق اجرایی، و نیز شماری از پیشکسوتان دارای سوابق نمایندگی، مجلس یازدهم را به مجلسی بسیار خوب و امیدبخش تبدیل کرده است. روابط مجلس با دولتمردان باید مطابق قانون و شرع باشد، یعنی سؤال و تفحص به عنوان حق مجلس وجود داشته باشد اما توهین و دشنام و نسبتِ بدون علم به دولتمردان به هیچ وجه جایز نیست و برخی از این نسبت‌ها حرام شرعی است. نباید به وزرا توهین و یا تهمتی زده شود. از برخوردهای احساسی و غیرمنطقی پرهیز شود.»

این جان کلام وی در دیدار مجازی با نمایندگان مجلس بود. از همان تعریف هائی که تا مدتها از احمدی نژاد و دولت او کرد و نتیجه آن بعدها بدست آمد! بسیار بعید است که با  این تعارف ها و نصیحت ها، کارشکنی های مجلس علیه دولت روحانی خاتمه یابد. حتی با توصیه و نظر او درباره "دولت ها باید تا پایان دوره خود بر سر کار باشند" که مخالفت با استیضاح روحانی بود.


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت 13 ژوئیه 2020

 
 

اشتراک گذاری: