ايران  

        www.pyknet.net

   پيك نت

 
صفحه اول پیوندهای پیک بايگانی پيک

۱۳ آذر ۱۴۰۲

  pyknet100@gmail.com

 
 
 

عنوان اول پیک نت ۱۳ آذر

فرمانده تیپ جنوبی لشگر

غزه زنده است یا کشته شده؟

 
 
 

 

سخنگوی ارتش اسرائیل، روز گذشته، تن به یک اعتراف تحریف شده داد که هدف اصلی اش از این اعتراف زیرکانه دست یابی به یک اطلاع مهم است. این سخنگو اعلام کرد که در جریان حمله ۷ اکتبر حماس به داخل اسرائیل، فرمانده تیپ جنوبی لشکر غزه کشته شده و حماس جسد او را با خود برده است.

اسرائیل برای نخستین بار اعتراف کرد که فرمانده تیپ جنوبی و مهم لشکر غزه به چنگ حماس افتاده است، منتهی نیمه دوم خبر را دروغ گفته است. یعنی این ادعا که این فرمانده کشته شده است.  این درحالی است که عکس دستگیری او توسط حماس، حداقل در پیک نت تاکنون چند بار منتشر شده است. حماس او را در تختخوابش دستگیر و با خود به غزه برُد و آنها که آن حمله حساب شده و پیچیده را سازمان دادند و حماس مجری آن شد، آنقدر عقل داشتند که ارزش این فرمانده را بدانند و از هر گزندی او را محفوظ نگهدارند. این فرمانده که هنگ او مستقیما در ارتباط با شبکه های اسرائیلی در ایران و جمهوری آذربایجان کار می کرد، به نقطه ای امن منتقل شده تا تخلیه اطلاعاتی شود و این نقطه بصورت بسیار طبیعی می تواند ایران باشد.

سخنگوی ارتش اسرائیل مخصوصا اعلام کرده که او کشته شده و خواهان جسدش شده است تا حماس به در اختیار داشتن و زنده بودن او اعتراف کند، تا آنگاه یک فشار سنگین را برای آزادی او آغاز کنند. این ساده ترین دلیل خبری است که سخنگوی ارتش اسرائیل روز گذشته به آن اعتراف نیمه کار و تحریف آمیز کرد.

این سرهنگ یا ژنرال اسرائیلی "آساو حمی" نام دارد و یکی از برنامه سازان آگاه و پر اطلاع ایرانی بنام "سورنا چگینی" که یک کانال تلگرامی دارد و باید بسیار نزدیک به سپاه پاسداران باشد، در برنامه شنبه شب خود (دو شب پیش) فاش کرد که سرور با ارزش امنیتی هنگ ۷ اسرائیل را حماس به همراه اوراق بسیاری که حاوی کدها و رمزهای بسیاری از شبکه های منطقه و داخل ایران است در جریان حمله به اسرائیل با خود برده که باید در اختیار ایران باشد.

دستگیری بی سر و صدای برخی افراد و شبکه هائی که در ایران برای اسرائیل کار می کرده اند آغاز شده و قابل پیش بینی است که بزودی رمز و راز ترور دانشمندان اتمی ایران و دو ترور مهم قاسم سلیمانی و فخری زاده منتشر شود.

پیک نت، در شماره روز ۸ اکتبر خود، با انتشار خبر حمله ۷ اکتبر حماس به اسرائیل نوشت که از دستآوردهای بزرگ ایران در این حمله، دست یافتن به اطلاعات بسیار مهم و با ارزشی است که حماس به چنگ آورده است.

آقای چگینی در کانال تلگرامی خود وعده انتشار اطلاعات تازه ای را درباره این اسناد داده و ضمنا فاش ساخته که در شب حمله حماس به داخل اسرائیل، آنها تا ۲ کیلومتری پایگاه اتمی اسرائیل پیش رفته و در مسیر خود اسناد و سرورهای اطلاعاتی و امنیتی پایگاهها و ایستگاههای امنیتی را جمع کرده و بسرعت به داخل غزه منتقل کرده بودند.

همه این شواهد و اشاره ها نشان میدهد که هنوز باید منتظر اخبار بسیار مهم تری در مقایسه با خبر حمله ۷ اکتبر به آن مهمانی کذائی در خاک اسرائیل بود که ادعاهای راست و دروغی درباره کشتار جوانان و مهمانان مهمانی منتشر شد. حمله ای که حداقل به ادعای معروف ترین نشریه اسرائیلی «یدیعوت اخرونوت» ۲۰۰ قربانی آن مهمانی، نتیجه کشتار با گلوله های ویژه هلیکوپترهای اسرائیلی بوده است. گلوله هائی که اجساد کشته شدگان را چنان به ذغال تبدیل کرده بود که بازشناسی آن بسیار دشوار بود.

عکسی که اسرائیل از فرمانده "آساوحمی" منتشر کرده و عکسی از آساوحمی هنگام دستگیر توسط حماس.

لینک زیر مربوط به کانال سورنا چگینی است:

https://t.me/+41ObiU0HhgEzMjBk


به تلگرام پیک نت بپیوندید
https://telegram.me/pyknet @pyknet


 پیک نت  ۴ دسامبر ۲۰۲۳

 
 

اشتراک گذاری: