دولت رومانی واقعیت را اعلام خواهد کرد؟

رد پای یک ایرانی

در هتل محل قتل قاضی منصوری

 

دادگاه ها حکم تخلیه نخواهد داد

تا پایان‌کرونا، هیچ صاحبخانهای

نمی‌تواند مستاجر را بیرون کند!

(پیک هفته ۱۰۹)  11 تیر ماه 1399 - اول ژوییه 2020

 pyknet100@gmail.com


9-10 خرداد

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


9-10 خرداد

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


9-10 خرداد

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


9-10 خرداد

منتخب اخبار
شهرستان ها


9-10 خرداد

منتخب اخبار ورزشی


9-10 خرداد

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 11 تیر

بازگشت به صحنه دلقکی

بنام احمدی نژاد ممکن نیست!

شاید احمدی نژاد هنوز خواب ریاست جمهوری می بیند، اما بازگشت او به صحنه ناممکن است. هزینه ای که رهبر جمهوری اسلامی برای 8 سال نگهداشتن او در راس قوه مجریه (حتی به قیمت کودتا علیه پاکدست ترین سیاستمدار جمهوری اسلامی "میرحسین موسوی") پرداخت چنان کمر شکن بود که ممکن نیست یکبار دیگر به او میدان بدهد. او باید محاکمه می شد و هنوز هم حجم عظیمی از پرونده هایش موجود است اما محاکمه او که در "دریدگی" نمونه است و قطعا در دادگاه ریشه خود و رهبر را یکجا خواهد برید، به معنای محاکمه رهبر است زیرا او بود که بارها اعلام کرد احمدی نژاد شعارهای انقلاب را زنده کرد! او بود که گفت نظرات اقتصادی من به احمدی نژاد نزدیک است و حاصل آن نظرات اقتصادی بانکها و موسسات اعتباری بود که خون ملت را مکیدند و پایه گذار غارت و اختلاس شدند. فرهنگ و ادبیات او چنان لطمه ای به اعتبار ایران و نظام زد که جبران آن تقریبا ناممکن است. با دقت روی ادبیات ترامپ؛ گاهی این سئوال پیش می آید که این ادبیات و این نوع سخن گفتن و تصمیم گرفتن در یک کانون واحد و مخفی تدوین نشده؟ علاوه بر ترامپ، در برزیل و انگلستان هم سکانداران نخست وزیری و ریاست جمهوری تقریبا همین ادبیات و فرهنگ را دارند و گوئی از یک مکتب فارغ التحصیل شده اند. نگاه کنید به جملاتی که از سخنرانی های احمدی نژاد نشریه "نامه نیوز" استخراج و منتشر کرده است:
- یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.
بهمن 1385 - مجلس شورای اسلامی: از تره‌بار نزدیک منزل ما خرید کنید. چرا از جاهای‌گران خرید می‌کنید؟ در محله ما قیمت‌ها ثابت است.
بهمن 1385 - یکی از مساجد جنوب تهران: یک دختر 16 ساله به کمک برادرش در زیرزمین خانه‌اش انرژی هسته‌ای کشف کرده است.با هماهنگی رئیس وقت سازمان انرژی اتمی ایران، آن دختر هم‌اکنون در زمره دانشمندان هسته‌ای ایران قرار گرفته و اسکورت و راننده شخصی در اختیار دارد.
تیر 1386 - در جمع اصناف و بازار: یک قصاب شرافتمند در نزدیکی ما زندگی می‌کند که از همه مشکلات مردم باخبر است و از وی هم اطلاعات مهم اقتصادی را می‌گیرم.
آذر 86 - سفر استانی خوزستان: آنقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌دانتان شما پاره شود.
تیر 87 - در جمع فرماندهان بسیج: سال گذشته که به عراق رفته بودم، گفتند یکی از فرماندهان اشغالگران، علاقه دارد شما را ببیند. گویا مرخصی او هم رسیده بود. مثل خودمان که پس از ۴۵ روز در جبهه مرخصی می‌رفتیم اما او یک‌ ماه مرخصی را عقب انداخته بود تا ما را ببیند و من هم گفتم، بیاید. وقتی آمد پیش ما گفت افتخار می‌کنم با شما هستم. شما در دل ما جا دارید. وی سپس از من درخواست کرد با من عکس یادگاری بگیرد و گرفت و سپس معاونش هم همین‌طور. من زدم پشتش و تشویقش کردم و گفتم هوای مردم عراق را داشته باشید.
اسفند 88- کنفرانس مطبوعاتی همراه با بشار اسد: ما یک ضرب‌المثل در فارسی داریم و کسی که حرف بیجا می‌زند و خارج از قد و قواره خودش صحبت می‌کند، به آن می‌گوییم یک کلام از مادر عروس.
مرداد 1389- همایش ایرانیان مقیم خارج: خطاب به اوباما و سران کشورهای غربی: آن ممه را لولو برد.
مرداد 1389 - همایش ایرانیان مقیم خارج: آب را بریزید همان جایی که می‎سوزد.
مرداد 1389- سخنرانی در روز خبرنگار: در مواردی هم که حتی اسمی از کسی برده نشده‌ است، قاضی می‌گوید این مطلب به فلان شخص می‌خورد، در حالی که وقتی مطلبی نوشته و نقد می‌شود اگر به کسی هم خورد، خورد. باید بخورد تا دردش بیاید.
آبان 89 - سفر استانی بجنورد: پشم و پیل‌ کشورهای به اصطلاح قدرتمند جهان ریخته است و اگر خیلی عرضه دارید، اوضاع کشورهای خود را جمع‌ و‌ جور کنید و به ملت‌های خود برسید. شما ‌نمی‌توانید آب بینی‌ خود را بالا بکشید.
آبان 89- در جمع خبرنگاران: شما موقعی که نمی‌دونستید چه جوری طهارت بگیرید ملت ایران تمدن داشت. حالا شما می‌خواهید به ما جنس بفروشید؟! نفروشید!
بهمن 90 - رونمایی از داروهای تولیدی محققان ایرانی: اکنون ایام شادی است و می‌توان یک شوخی کرد. بعضی‌ها می‌گویند که کار را به دست خانم‌ها ندهید، چون همه‌ فرصت‌ها را می‌گیرند.
اسفند 90- در جلسه سوال از رئیس‌جمهور: آخر سال است و باید کمی با هم صفایی بکنیم. شب عید است کمی شاد باشیم.
دی 91 - در پاسخ به اظهارات وزیر خارجه فرانسه: همه‌اش کشک است، طرف راه می‌رفت می‌گفت ابرقدرت، قدر قدرت ...‌ ای زکی.
دی 91 - مراسم بزرگداشت امیرکبیر : روزی سفیر روس به حضور امیرکبیر می‌آید تا درباره افزایش مرز روسیه صحبت کند که امیرکبیر به وی می‌گوید تا به حال کشک بادمجان خورده‌ای؟ که او می‌گوید نه! امیرکبیر می‌گوید ما در خانه یک فاطمه خانم داریم که به او می‌گوییم فاطمه خانوم‌ جان که کشک بادمجان‌های خوبی می‌پزد. شما بروید وقتی کشک بادمجان پخت برای شما می‌فرستم. این یعنی امیرکبیر به سفیر روس گفت برو دنبال کشکت!
اسفند 91 - در افتتاح دو شبکه جدید صدا و سیما: باید چهار ماهواره به فضا پرتاب کنیم تا هر «ننه قمری» کلید آن را پایین نیاورد.


پس زلزله های نامه خوئینی ها به خامنه ای

فتنه ای که عماریون

می خواهند از قم شروع کنند


پسر حسین شریعتمداری:

رهبر به جای شهادت، اجازه بدهد

صادق لاریجانی در دادگاه تبرئه شود


چرا مردم باور نمی کنند؟

یورش دوم کرونا

از دروازه جنوب به تهران رسید


تازه ترین خبر از کشف واکسن کرونا

چین واکسن "کوُید 19" را

درارتش این کشور به‌کار گرفت


عنوان اول پیک نت 10 تیر

جمله اردشیر زاهدی را

بارها باید تکرار کرد!

اگر سیاستهای 3 دهه‌گذشته درست‌بود که ایران دربحران کنونی نبود!


گفتگوی اینستاگرامی با ابطحی

فساد از همان آغاز کار

دولت احمدی نژاد آغاز شد!


ثروت قالیباف و خانواده اش چقدر است؟

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دولت روحانی که از ابتدای تاسیس جمهوری اسلامی در سمت های مختلف حضور داشته، بسیار حاضر جواب است و دراین حاضر جوابی اغلب از طنز نیز استفاده می کند. او کرمانشاهی است و کارشناس انرژی و فارغ التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تهران.

سال ۱۳۵۹ وارد کابینه محمدعلی رجایی شد.  با سمت معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد و تمام دوران نخست‌وزیری میرحسین موسوی نیز در کابینه او بود. ۵ سال وزیر جهاد سازندگی و یک سال نیز وزیر نیرو بود. در کابینه هاشمی رفسنجانی وزیر نیرو و در دولت محمد خاتمی؛ وزیر نفت شد.

با این سوابق که قابل مقایسه با سوابق سردار قالیباف نیست، اخیرا در پاسخ به سئوال یک خبرنگار جواب دندان شکنی به قالیباف داد که می شنوید. خلاصه این که "پیشنهاد می کنم هرچه قالیباف و خانواده اش دارند به اسم من کنند و من هم هرچه دارم به اسم ایشان می کنم". بشنوید!


عنوان اول پیک نت 9 تیر

3 خصلت رهبر ج. اسلامی
که علیه تحول در ایران است!


احمدی نژاد بنام ملت چک بی محل می کشد

آیا مردم با 280 میلیارد دلار

 سرمایه گذاری چین درایران مخالفند؟


سخنان راغفر روی دیگر نامه خوئینی هاست

حسین شریعتمداری زبان

رهبر جمهوری اسلامی است؟


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

عنوان اول پیک نت روز گذشته (سه شنبه) « یک سخن اردشیر زاهدی را بارها باید تکرار کرد: اگر سیاست های 3 دهه گذشته درست بود که ایران در بحران کنونی نبود» با بیش از 5 هزار و 500 خواننده پر مخاطب ترین مطلب روی تلگرام پیک نت بود. همین مطلب روی فیسبوک پیک نت نیز پر مخاطب ترین مطلب بود و روی 12 فیسبوک خوانندگان آن نیز به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران