گسترش استقلال تصمیم آلمان دربرابر امریکا

200 نماینده صنایع آلمان

باهواپیمایویژه راهی‌چین‌شدند

 

به بهانه ناکارآمدی

ترامپ میخواهد ساختار گروه

7 کشور صنعتی را بهم بزند

(پیک هفته ۱۰۹)  12 خرداد ماه 1399 - 1 ژوئن 2020

 pyknet100@gmail.com


11- 10 خرداد

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


11- 10 خرداد

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


11- 10 خرداد

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


11- 10 خرداد

منتخب اخبار
شهرستان ها


11- 10 خرداد

منتخب اخبار ورزشی


11- 10 خرداد

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 12 خرداد

فصل تازه شعار

 و یارگیری‌درجمهوری‌اسلامی

سردار قالیباف رئیس مجلس یازدهم، روز گذشته اولین نطق پارلمانی اش را ایراد کرد. سخنانی شعاری که نطق های احمدی نژاد را تداعی کرد. مملکت دهها درد بی درمان دارد و او در قامت یک نظامی علیه مذاکره با امریکا رجز خوانی کرد و البته پشت سردار سلیمانی و ترور موشکی او توسط امریکا (با همکاری عوامل داخلی در سپاه و بیت رهبری) هم سنگر گرفت. مذاکراتی که در شرایط کنونی جهان و بحران کرونا و موقعیت کاخ سفید موضوعیت ندارد اما سپاه همچنان می خواهد آن را "به روز" نگهدارد. یک روز پیش از این نطق پارلمانی، سردار عزیز جعفری فرمانده سابق سپاه نیز یک بیانیه خطاب به مجلس صادر کرد. بیانیه ای با فارسی آب نکشیده که در آن از جوانان انقلابی مجلس یازدهم خواسته شده نظارت کنند. به کی و به چی؟ و کدام جوانان انقلابی؟ و اساسا کدام انقلاب؟ او هم خواست حرف های رهبر جمهوری اسلامی و اراده او برای تشکیل مجلس کنونی را تکرار کند. اصلا معلوم نیست عزیز جعفری که دیگر حتی فرمانده سپاه هم نیست به چه دلیل پریده وسط میدان؟ مثل فرمانده اسبق سپاه "رحیم صفوی" که در مسابقه بیانیه اشک تمساح برای قتل "رومینا" برای آن که از کدخدائی سخنگوی شورای نگهبان عقب نماند پرید وسط و چند خطی هم او در نکوهش این قتل به خود زحمت داد. همچنان که کدخدائی سخنگوی شورای نگهبان که معلوم نیست او به چه دلیل پرید وسط باتلاق و از اشک شورای نگهبان درعزای رومینا سخن گفت.

برای آن که دقیق تر دانسته شود که چه بلبشوئی در جمهوری اسلامی حاکم است، بد نیست از بخشش چند میلیونی رهبر هم برای تامین آب "غیزانیه" و جلب رضایت مردمی که شورش آب کرده بودند هم یادی بشود. چرا این پول را بی سر و صدا به دولت نداد که هزینه کند و اساسا این صندوق کجاست و چه مقدار پول در آنست؟ و اگر به این آسانی میشود از آن پول در آورد، چرا یک هفته طول کشید تا به درخواست کمک مالی دولت از رهبر برای مبارزه با کرونا تعلل شد؟ همه میدانند که این کارها همگی تبلیغاتی و شعاری است و همه بدنبال یارگیری و یا بیرون کشیدن شانه خود از زیر بار اعتراضات مردم است.


حرف های درست دریادار "سیاری"

اول منتشر و سپس حذف شد!

این مصاحبه دریادار "حبیب الله سیاری" با خبرگزاری ایرنا تنها چند ساعت روی سایت این خبرگزاری قرار داشت و سپس حذف شد.

گفته می شود حذف این مصاحبه که در آن حرف های دقیقی درباره کارهای تبلیغاتی سپاه و در حاشیه تبلیغاتی قرار دادن ارتش مطرح شده بدستور سرلشگر باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح و جلز و ولز کردن محسن رضایی دبیر کنونی مجمع مصلحت و فرمانده سپاه در طول جنگ با عراق حذف شده است. سیاری در این مصاحبه از دست های پشت پرده و پنهانی سخن می گوید که در صدد ضعیف نشان دادن ارتش هستند. سیاری می گوید در این باره از رئیس سازمان صدا و سیما (عسگری) شکایت کرده اما هیچ کس جوابگو نبوده است. ما این مصاحبه را پیش از حذف آن توانستیم ضبط کنیم که می شنوید و می بینید.


ایران از این موج برکنار نیست- عبدالله شهبازی

شورش های "پساکرونا"

از "امریکا" به اروپا رسیده!


پس از راهپیمائی لوترکینگ

امریکا تظاهراتی به این وسیع را ندیده

با ادامه تظاهرات اعتراضی در امریکا که چند ده شهر این کشور را در بر گرفته، بتدریج رسانه های امریکائی نیز می نویسند که این تظاهرات با اعتراض به قتل یک سیاهپوست بدست پلیس آغاز شد اما ادامه آن نشان داد که آن قتل بهانه و جرقه ای بود برای به خیابان آمدن خشم مردم گرسنه، بی مسکن ها، بیکار شدگان که شمار آنها به 43 میلیون رسیده و بی پناهانی که از حداقل های حمایت هائی شبیه حمایت های دولت های اروپائی نیز برخوردار نیستند. این فیلم سیل جمعیت به حرکت در آمده در شیکاگو را نشان میدهد. از زمان راهپیمائی بزرگ مارتین لوترکینگ که به ترور او انجامید، امریکا چنین تظاهرات وسیعی را ندیده است. آن هم نه در یک ایالت و یک شهر، بلکه در دهها شهر و بتدریج در سراسر امریکا.


تحلیلگر امریکائی

تظاهرات خیابانی مردم

فراتر از اعتراض به یک قتل است


گزارش روحانی از کرونا درایران

مردم باید عادت کنند

که تا مدتها با کرونا زندگی کنند!


به ابتکار نخست وزیر جدید عراق

ایران- عراق- عربستان

کمیته دوستی تشکیل میدهند؟


عنوان اول پیک نت 11 خرداد

انفجار خشم در امریکا

شتری که مقابل خانه ایران
 هم خواهد خوابید


مطهری:

برای تشکیل مجلس کنونی

کاری کردند که مردم رای ندهند!


ترامپ می خواهد در واشنگتن تشکیل بدهد

صدر اعظم آلمان

شرکت در جلسه گروه 7 را رد کرد


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

سخنان علی مطهری در اجلاس هیات سیاسی حزب اعتماد ملی با بیش از 5 هزار و 500 خواننده روی تلگرام پیک نت پر مخاطب ترین مطلب شماره روز گذشته پیک نت بود. این مطلب در فیسبوک پیک نت نیز 1700 خواننده داشت و روی 8 فیسبوک خوانندگان آن نیز به اشتراک گذاشته شد. بیشترین اشتراک گذاری از میان مطالب روز گذشته پیک نت عنوان اول آن بود که روی 12 فیسبوک به اشتراک گذاشته شد.


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران