برای تائید نتیجه انتخابات
تعلل شورای نگبهان
شاید به خانه تکانی آن ختم شود

 

به جرم فراخواندن مردم برای رای به روحانی
کارشکنی 2 روز و نیمه
 علیه انتشار سایت پیک نت

 (پیک هفته  109)   27 خــــرداد 1392  برابر با 17 ژوئن 2013

  infos@pyknet.netفیسبوک
پیک نت
همزمان با روزنت پیک نت
به روز میشود!


 اخبار روز


آمریکا:

 آماده مذاکره مستقیم با دولت جدید ایران هستیم


اطلاعیه ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در خصوص برگزاری جشن پیروزی


بیانیه هاشمی:

 مردم عزیز ایران، دست مریزاد


عسگراولادی:

 از انتخاب روحانی خوشحالم


پیام تبریک همسر و فرزندان مهدی کروبی خطاب به ملت ایران و دکتر روحانی


سخنگوی حزب اعتماد ملی پیروزی دکتر روحانی را تبریک گفت


روحانی در تلویزیون: دست همه اعتدال‌گرایان، اصلاح طلبان و اصولگرایان را به گرمی می‌فشارم


عماد افروغ:

رای مردم، پاسخ هوشمندانه اجتماعی بود


وب سایت طرفدار

محسن رضائی:

شکست اصول‌گرایان در انتخابات واجب بود


محسن رضایی به دیدار حسن روحانی رفت


وب‌سایت  «الف»:

پیام انتخابات٬ اعتراض مردم به بگیر و ببندهای سلیقه‌ای و وضع موجود بود


دیدار روحانی با

حسن خمینی


تصویر:

 روحانی و حسن خمینی


درخواست برخی کشورهای اروپایی از حسن روحانی برای حل پرونده هسته‌ای ایران


همایش حامیان رییس جمهور منتخب در تبریز/ گزارش تصویری


تصاویر:

جشن‌ پیروزی‌ روحانی در اصفهان، قم و کرمانشاه


کرباسچی:

مردم به حکومت و اصلاح طلبان درس دادند


سردبیر شرق:

آشتی ملی


بشار اسد به حسن روحانی تبریک گفت


پناهیان:

 مردم بخاطر احمدی نژاد به روحانی رای دادند !


«فیس‌بوک»، افشاء کرد


تظاهرات ضد دولتي

 در اردن


پایان انتخابات 92 و آغاز فصل تازه
در آغاز راه دشوار
بیرون بردن ایران از بحران

پس ازیک روز طولانی و پرهیجان برای شرکت در انتخابات و یک روز طولانی متعاقب آن در انتظار اعلام نتایج این حضور انتخاباتی در پای صندوق های رای، سرانجام شنبه شب و با اعلام رسمی پیروزی حسن روحانی درانتخابات، تبدیل به یک انفجار شادی ملی در سراسر ایران شد. غیر از برخی برخوردهای پراکنده در برخی محلات تهران و برخی شهرها، این شادی ملی بدون تقابل نیروهای انتظامی و مردم پایان یافت که بی شک تصمیم حکومت در عالی ترین سطح برای پرهیز از برخورد نیروهای امنیتی و نظامی با مردم در این زمینه همانقدر تاثیر داشت که حرکت سنجیده و شعارهای سنجیده تر مردم ایران در این شادی ملی. حتی در میان شعارهائی که مردم در حمایت از روحانی و موسوی و مرگ بر دیکتاتور سر میدادند، بود شعارهائی با مضمون "رهبری تشکر، تشکر" که در حقیقت عمق آگاهی مردم از آنچه که در راس حاکمیت گذشت را نشان می داد. بموجب برخی گزارش ها که به ما رسیده و در تنگنای ناشی از مسدود شدن سایت پیک نت توانستیم تنها بخشی از آن را در فیسبوک پیک نت منتشر کنیم، میزان آراء  ریخته شده به صندوق ها برای حسن روحانی که حتی شمارش نیز شده، بالای 57 در صد است و آن رقمی که وزارت کشور اندکی بیش از 50 در صد رقم سازی و اعلام کرد برای رفع مسئولیت از خود و باز گذاشتن دست شورای نگبهان برای ابطال چند حوزه و کشاندن انتخابات به دور دوم بود، که دراین زمینه نیز همه شواهد نشان میدهد جدال بزرگی در راس حاکمیت جریان یافت و سرانجام به سود اعلام پیروزی روحانی خاتمه یافت. دلائل این تصمیم را در فیسبوک پیک نت اعلام کردیم و در این شماره پیک نت نیز که اولین شماره پس از برگزاری انتخابات 92 می باشد، در یک خبر کوتاه منتشر کرده ایم که می خوانید.

بدین ترتیب، مردم انتخاب خود را کردند و با دهن کجی به قبیله تحریم کنندگان انتخابات که متاسفانه در خارج از کشور تقریبا همه در همین قبیله جای گرفته بودند، حسن روحانی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کردند تا قوه مجریه را در یکی از بدترین شرایط ممکن بدست گیرد. مفسران پس از انتخابات که تحلیلگران و مشوقان تحریم تا پیش از رای گیری بودند، در رادیو تلویزیون های فارسی زبان، مانند دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی، از قول مردم اعلام طلب از حسن روحانی را شروع کرده اند. آنها که عمدتا در خارج از کشورند حتی از تجربه دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی هم درس نگرفته اند. دوران بسیار دشواری در ایران آغاز شده است. با تمام توان باید کوشید نیروئی که قوه مجریه را از دست داده به جای تقابل با دولت تازه به نیروی خنثی و حتی همراه این دولت برای عبور از بحران تبدیل کرد و در این کارزار دست جنجال سازها و تحریک کنندگان را از رسانه های داخلی باید کوتاه ساخت. شک نیست که دولت آینده یک دولت ائتلافی خواهد بود که نیازمند همراهی نیروهای خارج از ائتلاف دولتی اما همراه و همفکر چنین ائتلافی است. پیک نت بعنوان رسانه ای که گام به گام، با موضع قاطع شرکت درانتخابات با مردم و انتخابات 92 حرکت کرد، ضمن تبریک به مردم سیاست شناس و هوشیار ایران، به آقای دکتر حسن روحانی نیز این پیروزی را تبریک گفته و در حد و توان خود از حرکت دولت آینده درجهت تغییر سیاست های حاکم، بهبود وضع معیشتی مردم، دفع خطر خارجی، گشایش فضای سیاسی کشور و بازگشت زندانیان سیاسی به آغوش خانواده و جامعه حمایت رسانه ای خواهد کرد.


از یک گزارش دریافتی
3 ساعت تعیین کننده
پس از شمارش آراء انتخابات


پیام هاشمی به روحانی
مردم به کله شق ها
و قانون گریزان درس دادند


پیام علی خامنه ای پس از پیروزی حسن روحانی
رئیس جمهور، خود را
آماده در دست گرفتن سکان کند


بیانیه مهم سپاه
اعلام حمایت و همکاری
سپاه پاسداران با دولت روحانی


پیام تلویزیونی روحانی
اشاره غیر مستقیم
به امکان مذاکره با امریکا


دیدار سران دو قوه
در حاشیه جلسه مجمع مصلحت

این عکس، نخستین عکس حسن روحانی در یک دیدار رسمی، بعنوان رئیس جمهور است. روز گذشته علی لاریجانی رئیس مجلس به مجمع مصلحت نظام رفته و با حسن روحانی که او نیز عضو این مجمع است دیدار و پیرامون همکاری دولت و مجلس رایزنی و مشورت کرد. در این دیدار دو نفره، گفته می شود که آنها درباره ترکیب دولت آینده نیز با هم مشورت کردند. حسن روحانی در مناظره های انتخاباتی خود تاکید کرده است که نزدیک ترین رابطه را با مجلس خواهد داشت و دوران جدائی دولت از مجلس را که در زمان احمدی نژاد بوجود آمده بود جبران خواهد کرد.


تشویق غیر مستقیم تحریم
اسرائیل نگران تشتت
در صف اصولگران بود


اردوغان اشتباه اسد را
در ترکیه مرتکب می شود؟
هینتر گروند- ترجمه رضا نافعی


منتخب اخبار روزهای گذشته:


سرمقاله راه توده 411
انتخابات، در مرحله اول
با پیروزی حسن روحانی !

فشرده گفتگوی انتخاباتی سعید لیلاز
نگاهی کارشناسانه
به ترکیب کاندیداهای انتخابات

جناح مقابل اولا متشتت است. ثانیا هیچ حرفی برای گفتن ندارند. هیچ برنامه ای برای اداره ایران ندارند. آقای جلیلی با این حرف هایی که میزند خانه اش را هم نمی تواند یک هفته اداره کند. من نمیدانم چگونه میخواهد ایران را اداره کند. آقای ولایتی هم همین طور. آقای ولایتی کاریکاتوری از اکبر هاشمی رفسنجانی است، خودش نیست و اگر بخواهیم رای بدهیم به روحانی بهتر می شود رای داد. قالیباف هم موجودی است که نه هویت دارد، نه پرنسیپ دارد، نه اصول دارد و نه مورد اعتماد حکومت است و حکومت هم در این زمینه درست فکر می کند. قالیباف حداکثر می تواند یک مدیر باشد رجل سیاسی اصلا نیست و با دوپینگ آمده و در انتخابات تایید شده. بنابراین فکر میکنم ما رقیب قابل اعتنایی نداریم. اگر آرا خوانده شود آقای دکتر روحانی در دور اول برنده می شود و حضور گسترده ما در این انتخابات، کار را هم برای مهندسین و هم برای مهندسی کردن سخت خواهد کرد.


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی پیک نغییر کرده

که بزودی اعلام خواهد شد

----------------------------

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com


پیام ها و نظرات


صفحات اول

روزنامه های

امروز ایران


مسئولیت مطالب
ستون پیام ها
با نویسندگان است


وحشت از
گرانی و پارازیت
در همدان

 من اخیرا از سفر ماموریتی به همدان به تهران بازگشته ام. با هرکس در همدان صحبت کردم از عوارض پارازیت می گفت. اکثر کانال های ماهواره حتی بعد از انتخابات هم مورد هجوم پارازیت هستند.

به هر طرف شهر رفتم پارازیت روی شبکه های تلویزیونی بود. تمامی مناطق متخصصین، کوی استادان، بلور بعثت، کل سعیدیه، خیابان جهان نما، آزاد همدانی، خیابان شهناز و گلزار، نایب احمد، بلوار مدنی، بلوار خواجه رشید، خیابان مهدیه و شکریه، شهرک مدنی- فرهنگیان و بهشتی.. پارازیت همه شهر را تحت پوشش گرفته و خدا مردم این شهر را از خطرات این امواج حفظ کند. خطر سرطان بخار موج پارازیت بشدت بالا است.

در ضمن، دراین مدتی که در همدان بودم شاهد بودم که قیمت ها با سرعت بیشتری نسبت به تهران بالا می رفت. از جمله قیمت سیب زمین از 2500 الی 2900- پیاز 2000 تا 2500- گیلاس 10000- زردالو 9000/14000- توت سفید 6000-لوبیا چیتی 11000- روغن مایع زیتون 30.000 شکر 2000  بیچاره مردم همدان. مردم حتی پای مرغ هم نمی توانستند بخرند تا با آن آبگوشت درست کنند. تا آنجا که اطلاع پیدا کردم مناطق احتمالی ارسال پارازیت عبارت بودند از: تپه های بلور ارم...اول خیابان کاج در کوی استادان..تپه دره مراد بیک.. کوه خورزنه..ارتفاعات حیدره و باغ های اطراف آن..استخر عباس آباد.


سپاه و بسیج

مردم را

بجای "نمک گیر"

"عرق گیر" کردند!

پیک نت گرامی، سلام-  مشروبات خارجی توسط برادران قاچاقچی سپاه و بسیج وارد و پخش میشود. تنها آنها می توانند آن را در این وسعت در کشور پخش کنند. فاجعه مسمومیت صدها جوان در رفسنجان در یک روز را نباید ساده گرفت. پرسش این است که چگونه الکل متانول که یک فرآورده نفتی است در شیشه های مشروب، با بسته بندی  خارجی در سطح یک شهر پخش می شود و  در یک روز این همه قربانی می گیرد؟


اخوان المسلمین

در خاورمیانه

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)