دادستان سابق ج. اسلامی خطاب به وزیرارشاد
ابن سینا، زکریا و فارابی
هم مسلمان بودند، هم منتقد

 

وزیرخارجه روسیه درتلویزیون این کشور
ایران و عربستان
کلید قفل بحران سوریه شوند

  (پیک هفته  109)    27 آبـــــــان 1392  برابر  با 18 نوامبر 2013 

infos@pyknet.netفیسبوک
پیک نت
همزمان با روزنت پیک نت
به روز میشود!


 اخبار روز


هما:

 آماده  پرواز مستقیم ایران-آمریکا هستیم


پس از ۳۴ سال قطع رابطه پروازی ایران و آمریکا دولت روحانی مکاتبه ازسرگیری پروازها را آغاز کرد


بهمن کشاورز

کاسبکاری فرانسه


۱۰ هزار میلیارد تومان بدهی حاصل سیاست

 های دولت کودتا

شرکت ملی گاز ایران ورشکسته اعلام شد


کیهان در مخالفت با دستور روحانی برای تدوین «لایحه حقوق شهروندی»:

غرب می‌خواهد هرزه‌ها هم در ایران دکان داشته باشند


انتقاد از تحقیر اهل

سنت در ایران


رئیس کمیسیون

 فرهنگی مجلس:

حضور در فیس‌بوک آب به آسیاب دشمن می‌ریزد!


به بهانه حصر والدین٬ نباید با دختران موسوی برخورد کرد


ادعای

«اکبر خوشکوشک» درباره قتل فرخزاد


حسن عباسی

باز هم کشف کرد:

ازدواج نکردن دختران تقصیر فمینیست‌ها است


رمان "کلنل" دولت‌آبادی جایزه "یان میخالسکی" سوئیس را برنده شد


افزایش ۲۸ درصدی تخریب جنگل‌های

آمازون


نیویورک تایمز:

احتمال دستیابی قریب الوقوع توافق با ایران


حمایت دبیرکل حزب الله لبنان از توافق هسته ای میان ایران و غرب


نتانیاهو هندوانه زیر بغل هولاند می گذارد:

فرانسه نباید در مذاکرات هسته‌ای با ایران ضعف نشان دهد


انتقاد رئیس جمهور اسرائیل از مواضع تند نتانیاهو علیه اوباما


دستغیب:

‌موسوی و کروبی کاری نکرده اند که طلب عفو کنند
دیدار هاشمی با خامنه ای
ننگ این حصر، برای همیشه
بر دامن نظام می ماند!

محمد حسین کروبی فرزند شیخ مهدی کروبی، در فیسبوک خود از دیدار فرزندان شیخ مهدی کروبی و میرحسین موسوی و خانم رهنورد با علی اکبر هاشمی رفسنجانی خبر داد و نوشت که در این دیدار خانواده هاشمی رفسنجانی نیز حضور داشتند.

هاشمی رفسنجانی پس از شنیدن گزارش های فرزندان موسوی و کروبی طی سخنانی گفت:"این حصر نیست؛ بلکه یک زندان انفرادی است. چندی پیش هم در ملاقاتی به مقام رهبری گفتم اگر اتفاقی برای این محصورین رخ دهد ننگش برای همیشه بر دامن این نظام خواهد ماند.

 

صلاح و خیر نظام در این است که هرچه زودتر از آنها رفع حصر شود. در شرایط فعلی رفع حصر از جمله مطالبات جدی مردم است و در ملاقات‌هایی که با اشخاص و گروه‌ها دارم، هرجا که نام کروبی و موسوی برده می‌شود با ابراز احساسات جمع مواجه می‌شوم.»

در پایان این دیدارآقای هاشمی از ما خواستند که سلام مخصوص‌شان را به آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد برسانیم.


کینه و نفرت، کور ذهنی می آورد
فتنه ای با 40 میلیون رای!

به بهانه عاشورا، سیمای جمهوری اسلامی فیلم های عاشورای پس از کودتای انتخاباتی سال 88 را مونتاژ کرده و در برنامه ای سراسر توهین و افترا نسبت به میرحسین موسوی و مهدی کروبی با پایان حصر آنها به مخالفت برخاست.

ناممکن است که صدا وسیما که انواع بخش های نظر سنجی دارد و بیت رهبری که آن هم خود واحد نظرسنجی مستقل از دیگر نهادها برای خودش دارد و یا مجلس و بخش نظرسنجی سپاه و ارگان های امنیتی ندانند موقعیت موسوی و کروبی در افکار عمومی در چه مرحله و درجه ایست! بسیار خوب هم میدانند که بقول آیت الله دستغیب اگر امروز برای موسوی رای گیری کنند او 40 میلیون رای دارد. همه آنها به دلیل همین آگاهی و اطلاع است که هنوز امیدوارند با تبلیغاتی از آن نوع که به بهانه عاشورا از سیما پخش شد، حداقل نیروهای اطراف خودشان را از موسوی و کروبی دور کنند. آنها از بیم تسلیم شدن به خواست افکار عمومی برای آزادی موسوی و کروبی است که آن فیلم سخیف را در عاشورا از سیما پخش کردند. سیمائی که آبروئی ندارد، نگران پخش این نوع فیلم ها نیست، زیرا دیگر چیزی ندارد که از دست بدهد. به پایان خط رسیده است. این فیلم روز شنبه از شبکه اول با سر تیتر «چهار سال پس از حرمت شکنی در فتنه سال هشتاد و هشت» پخش شد. همه این فشارها برای آنست که موسوی و کروبی باصطلاح توبه کنند تا اعتبار آنها در جامعه بشکند و آقایان از نگرانی در بیآیند.

در این گزارش تصویری شعار هایی علیه ولایت فقیه و برای جمهوری ایرانی به گوش می رسید، که این خود نتیجه معکوس دارد و این دو شعار را در جامعه گسترش میدهد. آنها که این شاهکار هنری را پخش کردند، از درک این ابتدائی ترین نتیجه گیری هم عاجزند. کینه و دشمنی، کور و نادانی به همراه می آورد.


با عبور وزیر ورزش از سد مجلس
کابینه روحانی
پس از 3 ماه، بالاخره کامل شد


به فارسی و انگلیسی
شعارهای  تاسوعا و عاشورا
در دوران رهبری آقای خامنه ای

این اسلامی است که امام جمعه ها و شبکه مداحان فاسد و سردارانی امثال نقدی و ... جانشین آن اسلامی کردند که رهبری انقلاب 57 را بدست گرفت و سخنگویش آیت الله خمینی بود. وقتی رهبران و کارگزاران یک نظام سقوط می کنند، آرمان ها نیز سقوط می کنند و جای آنها را امثال احمدی نژاد و ارضی و همین شعارهائی می گیرد که روزهای تاسوعا و عاشورا زینت بخش شیشه برخی اتومبیل ها در تهران بود و لابد راننده و سرنشینانش اعضای شبکه مداحان و همان اوباشی که پیاده نظام کودتای 88 شدند. وقتی ضرغامی رئیس تلویزیون است و حسین شریعتمداری روزنامه نگار مقرب درگاه رهبری، شعارهای مذهبی نیز همین می شود که می بینید. آقای خامنه ای از خطر جنگ شیعه و سنی می گوید. اگر باور عمیقی نسبت به این خطر داشت، در همان روزهای دهه اول محرم و بویژه تاسوعا و عاشورا حداقل می گفت راه بودجه بیت رهبری برای شبکه مداحان و اوباش را ببندید و برای ضرغامی پیغام می فرستاد که دراین روزها به تبلیغ علیه اهل سنت در صدا و سیما دامن نزنید.


انگیزه دیدار بارزانی و اردوغان در دیاربکر
انتقال نفت شمال عراق
از طریق ترکیه به اروپا


پایان سفر پوتین به هانوی
قرارداد نظامی دهها
میلیارد دلاری ویتنام و روسیه


تجهیز ارتش مصر به میگ
و رادارهای ضد موشک روسی


منتخب اخبار روزهای گذشته:


سرمقاله  راه توده 433

ادامه ناگزیر مذاکرات اتمی

علیرغم همه توطئه ها


مخالفان داخلی مذاکرات اتمی وشکستن تحریم‌ها

دلالهای دوران تحریم 50 میلیارد به جیب زده‌اند


دیدار و مذاکره غیر منتظره

دولت ترکیه و دولت کردستان عراق

در انتظار تحولات در کرستان ترکیه!


اشاره - آنچه امروز شبکه مداحان در جمهوری اسلامی می کنند، تقلیدی است از همان اقدامات مشکوک به انگلیسی که فدائیان اسلام در دوران جنبش نفت و علیه دولت مصدق کردند. حاج عراقی که خود از رهبران فدائیان اسلام و سپس موتلفه اسلامی بود، با صراحت گفت که اوباش محلات در خدمت ما بودند. یکبار مسعود ده نمکی روی وبلاگ خود از ملاقاتش با اقای خامنه ای نوشت و چند روز بعد آن را حذف کرد. او به همراه پسرش به دیدار خامنه ای رفته بود و ایشان در گوشه اتاقش به مسعود ده نمکی گفته بود، شما برای فیلم ها بیشتر روی لات ها تمرکز کنید. اینها نیرو ما هستند!

حاج عراقی مورد اعتماد آیت الله خمینی بود (عکس سمت چپ) و پس از انقلاب 57 رئیس زندان قصر شد و در همین مسئولیت بود که ترور شد.(عکس سمت راست مربوط به صحنه ترور است و هنوز پیکر حاج عراقی از محل واقعه منتقل نشده است.)


اکبراعلمی نماینده دو دوره مجلس

حصر خانگی ارثیه ای که از شاه باقی مانده


دیدار با سفیر روسیه در تهران

روسیه قول همکاری با ایران در مذاکرات چهارشنبه را داد


در حاشیه شور حسینی تاسوعا و عاشورا
امضای بیانیه 10 ماده ای
تعهدات ایران به آژانس جهانی


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی پیک
Vernis
Postfach 200208
13512 Berlin
Germany

Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com


پیام ها و نظرات


درکجای زمین

ایستاده ای؟

شعر و داستان خوانی

ناهید باقری- گلداشمید

وین 19 نوامبر

برای اطلاعات بیشتر

به اینجا مراجعه کنید


صفحات اول

روزنامه های

امروز ایران


مسئولیت مطالب
ستون پیام ها
با نویسندگان است


حکایتی است

 این "فتنه"!داشبورد است
یا گاوصندوق؟

با سلام- شغل من ایجاب میکند امور مالی واداری تعداد زیادی از کارگاههای ساختمانی در شهرهای مختلف کشور را بصورت مستمر با خودروی شخصی  نظارت داشته باشم. بنابر این  رفتار دون شان انسان را در مواجهه با پلیس های سیار راه دیده ام که جز خجالت وشرمندگی از خودم و فرهنگ غالب بر این ارگان کار دیگری از دستم ساخته نیست. پلیس های سیار در معابر پر خطر "کمین " می کنند تا با اندک تجاوز از سرعت مجاز اتومبیل را متوقف کنند. وقتی پبشنهاد پرداخت نقدی میشنوند یکی از آنها که داخل خودروی پلیس نشسته داشبورد را باز می گذارد و حین بازبینی مدارک می گوید شما فلان جا میروید مارو خراب میکنید. وقتی از دهان راننده اتومبیل میشنود: نه جناب سروان خاطر جمع باش برادرم همکار خودتان است این چیزها برای من عادیه، پنج هزار تومان از جریمه چهل هزار تومانی را داخل داشبورد قرار میدهم و درب آنرا میبندم.


گروه بهرامی

چه گروهی ست؟


ما از چنگ
گروه بهرامی
گریختیم!

سلام- از خوانندگان پر و پا قرص شما هستم ، نمی دانستم خواندن خبرهای شما یک روزی سرمایه و زندگی ما را نجات میدهد .خواهر من یکماه است به دنبال خرید آپارتمان در منطقه یوسف آباد می باشد هفته ی گذشته از طریق آگهی در نیازمندیهای روزنامه همشهری یک آپارتمان توسط    املاک نگین یوسف آباد   زیر قیمت منطقه برای فروش به خواهرم پیشنهاد شد مشاور املاک آپارتمانی واقع در : 

 یوسف آباد- میدان کلانتری– کوچه باغچه بان پلاک 13

 را به خواهرم نشان داد  آپارتمان خیلی خیلی خوبی بود و قیمت آن هم خیلی پایین تر از قیمت منطقه بود و به بودجه ما هم  میخورد  به طوری که من در این موضوع  تردید کردم ولی از آنجا که خواهرم بسیار آدم خوش بین و ساده ای است به حرف من اعتنایی نکرد و قرار نشست برای قول نامه کردن  آنجا را در املاک نگین گذ اشت  من هم  فکر کردم که این قسمت  ما است و قبول کردم  تا اینکه روز قرار هنگام نوشتن قول نامه اسم فروشنده را  که همان آقای خسرو بهرامی که چندین مطلب در خبرهای شما خوانده بودم و بنام گروه بهرامی معروف است  را دیدم. ناگفته نماند من به دلیل ورشکستگی پدرم توسط یک شیاد کلاه بردار  همواره به موارد ایچنینی حساس هستم و علاوه بر دنبال کردن این نوع خبرها تا میتوانم اطلاع رسانی میکنم و اتفاقا خبر گروه بهرامی را پس خواندن در سایت شما به اطلاع خیلی از دوستان و فامیل و همکاران رسانده بودم به همین دلیل نام این شخص در ذهن من حک شده بود  بالاخره آنجا بود که دیگر اجازه ی امضائ قول نامه را به خواهرم ندادم و سریع به منزل برگشتیم و مجددا به سراغ سایت شما رفتم و مطالب را با دقت بیشتری مرور کردم و به خواهرم نیز نشان دادم و برای اطمینان بیشتر فردای آن روز از املاک دیگر در یوسف آباد تحقیق و جستجو کردیم و همه ی آنها گفتند که این ملک 20 واحدی بدون سند بوده و سند آن در رهن بانک است و مالک آن هم ورشکسته شده و توانایی فک رهن ندارد و اگر بخرید با مشکل مواجه خواهید شد .من وظیفه خود دانستم اطلاع دهم تا آدرس این ملک را همه بدانند و انشاالله که کسی گرفتار این شیاطین از خدا بی خبر نگردد .خلاصه اینکه شما اندوخته ی یک عمر زندگی من و خواهرم را نجات دادید. خداوند بزرگ به گردانندگان پیک نت عمر با عزت عطا بفرمایند .

با تشکر فراوان از شما و به امید روزی که هیچ کلاه برداری در کشور ما وجود نداشته باشد


اخوان المسلمین

در خاورمیانه

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)