گزارش کارمند یکی از شرکت ها

بانک ها و شرکت های

وابسته به سپاه را بشناسیم!

 

وزیر کشور:

شکست خواهیم خورد اگر

با نسل جوان همسو نشویم

(پیک هفته ۱۰۹) 21 بهمن  1396 برابر با 10 فوریه 2018 

 pyknet100@gmail.com


پرمخاطب ترین مطلب پیک نت پنجشنبه 19 بهمن، دیدار خاتمی با اعضای انجمن اسلامی پزشکان بود که با عنوان "آقای خمینی هم قصد اصلاح داشت و در ابتدا شاه را نصیحت کرد" منتشر شد. این مطلب روی فیسبوک و تلگرام پیک نت جمعا 16 هزار و 800 خواننده داشت و از سوی 10 تن از خوانندگان پیک نت نیز به اشتراک گذاشته شد


 20- 18  بهمن

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


 20- 18  بهمن

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


 20- 18  بهمن

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


 20- 18  بهمن

منتخب اخبار
شهرستان ها


 20- 18  بهمن

منتخب اخبار ورزشی


 20- 18  بهمن

منتخب اخبار اقتصادی


عنوان اول پیک نت 21 بهمن

مردم علیه نتایج معکوس

این وعده ها شورش کردند

بمناسبت سالگرد انقلاب بهمن 57 این تصویر را همانها که نیاز به رهبر و سردسته و بقول دادستان قزوین "لیدر" ندارند و از امریکا و اسرائیل و عربستان و دختر خاله صدام حسین هم رهنمود نمی گیرند با بریده روزنامه های دوران انقلاب ساخته و منتشر کرده اند. رهبر شورش مردم همین است که تصویرش را می بینید. نه مردم را می توان دنبال نخود سیاه فرستاد و نه حقیقت را می توان انکار کرد. اینها وعده هائی بود که مردم برای تحقق آنها انقلاب کردند. هیچکس منکر حمله ارتش عراق به ایران و ترور و انفجارهای مجاهدین خلق و چپ روی های سیاسی در کردستان، تندروی های مطبوعاتی و ... نیست، اگر حکومت هم خود اعتراف کند به اشتباه عظیم ادامه جنگ پس از بازگرفتن خرمشهر از ارتش عراق، راه انداختن ترور و اعدام حکومتی، جلوگیری از فعالیت احزاب، تقسیم مردم به خودی و غیر خودی، برقراری سلطه عقب افتاده تر و متحجر ترین روحانیون بر حکومت و احیای نظام شاهنشاهی با نام جدید "ولایت فقیه" و...

4 دهه پس از انقلاب57 نمی توان هنوز بنام انقلاب حکومت کرد. می توان بنام جمهوری اسلامی حکومت کرد و بحث از همینجا شروع می شود که کدام جمهوری اسلامی؟ آن جمهوری که مردم در برابر دیدگان خود دارند و علیه آن سر به شورش برداشتند و یا آن جمهوری که در سال 57 و پس از تاسیس جمهوری اسلامی وعده آن داده شد و همه مردم و رهبران احزاب پذیرفتند و در رفراندوم آن شرکت کردند؟ مردم این بریده روزنامه ها و نتایج معکوس آن در برابر چشمشان خود را قبول دارند و یا ادامه دروغگوئی های امام جمعه ها و صدا و سیما و شخص رهبر جمهوری اسلامی را؟

جهان امروز، جهان پس از کودتای 28 مرداد و حصر خانگی کردن دکتر مصدق و احیای استبداد دوران رضاشاه و پسرش و یا شاهان قاجار و صفویه و پیش از آنها نیست. جهان امروز، جهان ارتباطات است. مردم در چشم به هم زدنی آگاه و مطلع می شوند و آنجا که خبری هم نباشد بر اساس تجربه ای که از حکومت دارند، خود ریشه اخبار را پیدا می کنند. نمی توان خاک به چشم حقیقت پاشید. نمی توان 75 در صد قدرت حکومتی را در اختیار داشت و 23 در صد فروش نفت را در قبضه بیت رهبری نگهداشت و آنگاه رهبر جمهوری اسلامی در نقش اپوزیسیون وضع بحرانی موجود کشور ظاهر شود. این را همه حکومتیان میدانند و مردم هم فهمیده اند. این همان نکته ایست که امثال شیخ مهدی کروبی از پیش از انتخابات 1384 هم میدانستند، گرچه امروز در نامه ای از داخل حصر خانگی برای رهبر آن را سیاه روی سفید می نویسد: "شما نمی توانید نقش اپوزیسیون را بازی کنید زیرا خود متهم به ایجاد وضع کنونی کشور هستید!"


آن اعتماد 4 دهه پیش اینگونه بر باد رفت

فرمانده 633 میلیارد تومان

اختلاس الان در کجاست؟


فیلم را ببینید!

دیدار ملاعمر و خامنه ای

اسنادی که پنهان بود و حالا فاش می شود

بموجب این فیلم، "ملاعمر" رهبر طالبان افغانستان در سال 92 به تهران آمده و با رهبر جمهوری اسلامی دیدار کرده است. سفر رئیس دولت افغانستان به تهران و دیدار با آقای خامنه ای رویدادی عجیب نیست، مثل هر سفر و دیدار دیگری. مهم نکات دیگری است. نخست این که چرا آن سفر و دیدار را آن زمانی از مردم مخفی کردند؟ اگر دیداری نا پسند بوده چرا انجام شده و اگر طبیعی بوده چرا اعلام نشده؟ نکته دوم که از نکته اول مهم تراست اینست که اخیرا اسناد محرمانه ای به فضای مجازی راه پیدا می کند (مانند فیلم انتخاب خامنه ای بعنوان رهبر در جلسه مجلس خبرگان) که نشان میدهد این اسناد در اختیار مافیائی در درون حکومت است و برای زهرچشم گرفتن، گهگاه یکی از این اسناد را رو می کند. سرنخ را که بگیرید و به عقب بروید، می رسید به باند احمدی نژاد و ته نخت را که بگیرید و بیائید به جلو میرسید به جسارت های کم سابقه او در جمهوری اسلامی و وحشت از محاکمه او باتهام 8 سال بحران سازی و به خاک سیاه نشاندن مملکت و حمایت همه جانبه رهبر، سپاه، امام جمعه ها و مراجع مذهبی تابع و چاپلوس رهبر. غیر از این اگر باشد، آنوقت می رسید به مشک سوراخ امنیتی بیت رهبری و عوامل نفوذی که اسناد را به سازمان های اطلاعاتی اسرائیل منتقل کرده اند. بسیار بعید است که ملاعمر و حواریون وی که دراین فیلم می بینید، دوربین فیلمبردار با خود به ایران آورده و با فیلمبردار خود به دیدار رهبر جمهوری اسلامی رفته باشند. (عکس: نفر او با عینک سفید ملاعمر است که چشم راست ندارد.)


فشار امریکا به سران ناتو

برای ایجاد فرماندهی درعراق

یونگه ولت ترجمه رضا نافعی


مرور مطبوعات 19 بهمن

74 در صد مردم ایران

از شرایط کشور ناراضی اند


چه سرنوشت ها پیدا کردند

آنها که در این صف اند!

آغاز جمهوری اسلامی- راه پیمائی (شبه رفراندوم) نفی و سقوط سلطنت و تاسیس جمهوری. از چپ به راست: آیت الله مطهری که اندک زمانی بعد توسط گروه مذهبی فرقان که طرفدار اسلامی بدون روحانیت بود ترور شد. (دار و دسته هائی که ساواک از قبل در آستین داشت و بعد از انقلاب شکار مهره ها را شروع کردند)، هاشمی رفسنجانی  در ترورهای اول (فرقان)  جان به سلامت برد اما سرانجام استخر مرگ شد یا استخر مرگش کردند، (نمی شناسیم و اگر شما می شناسید بنویسید)، علی خامنه ای که هرگز خواب رهبر شدن را نمی دید اما ترورها و انفجارها آنقدر زمینه ساز شد که ایشان رهبر جمهوری اسلامی شود، جواد باهنر که پس از گریختن بنی صدر از ایران و انفجار حزب جمهوری اسلامی نخست وزیر شد و نخست وزیر دوران بنی صدر "رجائی" رئیس جمهور شد که هر دو در انفجار دفتر نخست وزیر توسط فردی بنام "کشمیری" که وابسته به مجاهدین خلق بود کشته شدند. پشت سری ها که احتمالا اعضای کمیته ها بودند، شاید بعدها که سپاه تاسیس شد عضو سپاه شدند، به جنگ رفتند، کشته شدند و یا هنوز هم در سپاه اند اگر تصفیه مذهبی و سیاسی نشده باشند.


منتخب اخبار روزهای گذشته


سرمقاله راه توده 635

نبض حکومت را بایدگرفت

تا ازمیزان تب جامعه باخبرشد!


بازی سپاه و اتاق بازرگانی
در میدان قیمت روزانه ارزها

جلال اصفهانی (مقاله وارده)


عنوان اول پیک نت 19 بهمن

بازگشت از مسیر 40 ساله
هنوز امکان پذیراست؟


دیدار با خاتمی، پس ازخروج بی جنجال از حصر

آقای خمینی هم قصد اصلاح داشت

و در ابتدا شاه را نصیحت کرد!


سرمقاله روزنامه «جمهوری اسلامی»

برخی امام جمعه ها

نه عالمند و نه جامعه را می شناسند


هیات ورزشی کره شمالی

وارد کره جنوبی شد

خبر گزاری روسیه امروز(راشا تودی)


راه توده شماره 635 منتشر شد

هفته نامه راه توده شماره 635 منتشر شد و مطالب آن علاوه بر سایت این نشریه، روی صفحه فیسبوک و کانال تلگرام این نشریه نیز قرار گرفت. سرمقاله این شماره اختصاص به انعکاس بحران عمومی جامعه در حاکمیت دارد. علاوه بر روز شمار تاریخ ایران از انقلاب مشروطه تا انقلاب 57، دراین شماره مقالاتی می خوانید در باره جنبش اصلاحات و تغییرات و نظرات دو گروه از اصلاح طلبان، ضرورت دفاع از سوسیالیسم در ایران، ریشه های نوسان قیمت ارزهای خارجی درایران، مقدمه مانیسفت حزب کمونیست، گفتگوی مشترک عموئی، علوی تبار و علیرضا رجائی، سالگرد خاموشی ابدی سیاوش کسرائی و ترجمه مقالاتی درباره ونزئلا، پیوند مافیای مواد مخدر با تروریسم جهانی، حضور چین در کشورهای آسیائی اتحاد شوروی سابق، جهانی خوفناکی که اکونومیست ترسیم کرده است و حمله ارتش ترکیه به عفرین کردستان سوریه.


گزارش پیک نت از کنفرانس خبری روحانی

همه نهادها باید مالیات بدهند

نیروهای مسلح از اقتصاد کنار بروند


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 


کانال تلگرام

اعضای تلگرام پیک نت

 از 15 هزار گذشت


صفحه فیسبوک

روزنت پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران