همزمان با انتصاب دو استاندار جدید

بانگ "ما آب میخواهیم"

درچهارمحال وبختیاری‌هم بلند شد

 

وزیر خارجه:

وزارت خارجه امنیت سفر

دوتابعیتی ها را تضمین می‌کند!

(پیک هفته ۱۰۹) 1 آذر  ماه 1400 - 22 نوامبر 2021

 pyknet100@gmail.com


1 اذر

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


1 اذر

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


1 اذر

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


1 اذر

منتخب اخبار
شهرستان ها


1 اذر

منتخب اخبار ورزشی


1 اذر

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت اول آذر

کاسه "چه کنیم؟"

روی دست مجلس ودولت!

همه آنها که روحانی را زیر منگنه برجام و پرهیز از مذاکره، تصویب نکردن کامل پیوستن به کنوانسیون پولشوئی و مبارزه با قاچاق مواد مخدر و حتی جلوگیری از واردات واکسن کرونا قرار داده بودند و هر روز یک نمایشی در مملکت به راه می انداختند، حالا در برابر مشکلاتی به زانو در آمده اند که دولت روحانی علیرغم همه دشواری ها و کارشکنی ها جلوی آن را تا آنجا که در توان داشت گرفته بود. مذاکرات وین را تا آستانه امضای قرار داد و آغاز برداشته شدن تحریم ها پیش برد اما رهبر تائید نکرد و بادمجان دور قاب چین ها نیز بر طبل پایان برجام کوبیدند. گاری شکسته نظام تا انتخابات 1400 در گل و لای بحران پیش برده شد و سپس روحانی آن را تحویل بیت رهبری داد و بیت رهبری هم تحویل ابراهیم رئیسی. دولتی تشکیل شد در نهایت بی کفایتی و بی اطلاعی که نامش را گذاشتند دولت انقلابی. حالا دولت انقلابی هرچه می کوشد گاری شکسته را از گل بیرون بکشد، این گاری بیشتر در گل فرو می رود. حالا همانها که کرُکرُی می خواندند، نه تنها تسلیم واقعیات شده اند بلکه بانگ تسلیم برداشته اند.
مجتبی ذوالنور، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و از شاگردان مصباح یزدی که مدتی هم نماینده رهبر در سپاه شده بود، روز گذشته شرم و حیا را گنار گذاشته و ادعاهای گذشته اش را پس گرفته و گفت:
"جمهوری اسلامی به دنبال این است که چک نسیه برجام را نقد کند، چرا که هزینه‌های آن را داده است؛ پس اگر کسانی اتهام بزنند که جمهوری اسلامی برای احیای برجام اراده‌ای ندارد این اتهام واهی و ظالمانه است. اراده ما احیای برجام است. ما بدنبال وقت‌کشی و فرسایشی شدن موضوع نیستیم. فرسایشی شدن یعنی سردرگمی در حوزه اقتصاد داخلی‌ و بلاتکلیف ماندن مردم و اقتصاد. اگر پای میز مذاکره نرویم متهم به این می‌شویم که جمهوری اسلامی ایران پای کار نمی‌آید که مشکل را حل کند. ما طلبکار هستیم و همیشه طلبکار به دنبال طلبش می‌رود.
(ذالنوری همان است که در دولت روحانی، در رأس نمایندگانی بود که در اردیبهشت 1397 ، برجام را در مجلس آتش زد!"
حالا بخوانید از معاون اول رئیسی که هر مشکل و تصمیمی را ایشان به او حواله می دهد و خودش کنار می ایستد. مخبر روز گذشته گفت:
کسر بودجه جدی و محدودیت درآمدی داریم. ارز ۴۲۰۰ تومانی مفید به حال کشور نیست. (نمی گوید پول نداریم که یارانه به مردم بدهیم)
عکس: ذوالنوری هنگام آتش زدن برجام در مجلس


به دلیل نوشتن دو جمله حقیقت

کیهان برای روزنامه ج. اسلامی هم

پرونده سازی را شروع کرد!


خبر رسانی نوظهور در ج. اسلامی

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی

قربانی سرعت زیاد شد؟

 

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی داغستان در یک حادثه رانندگی هولناک به همراه سرنشین اتومبیل کشته شد. با کمال تاسف هیچیک از رسانه های داخلی و دهها اشتراک گذارحرفه ای روی شبکه مجازی که فقط "شر" کردن را اطلاع رسانی میدانند، مشخص نکرده اند که حادثه در کدام شهر و یا حتی کدام کشور (شاید در یکی از شیخ نشین ها؟) و کدام جاده روی داده و دلیل آن چه بوده است. ظاهرا جاده ای که در آن حادثه روی داده، همانگونه که در فیلم می بینید جاده ای عریض بوده و اتومبیل های زیادی نیز در آن درحال حرکت بوده اند و از سوی دیگر، سرعت اتومبیل رئیس فدراسیون آنقدر زیاد بوده که پس از برخورد اول، اتومبیل دور خود می چرخد و با یک اتومبیل دیگر که از روبرو درحرکت بوده برخورد می کند و متلاشی می شود. صحنه حادثه نشان میدهد که رئیس فدارسیون، جاده را با پیست اتومبیلرانی اشتباه گرفته و با سرعتی باور نکردنی می رانده است. سایت های خبری نام و هویت کشته شدگان، نوع اتومبیل و ساعت حادثه را هم مشخص نکرده و اعلام نکرده اند. خبرنگاری و خبر رسانی نوظهوری که ظاهرا فقط در جمهوری اسلامی رایج است.


تاسیسات اتمی اردن فاش شد

اسرائیل بزودی پدر خوانده

اتمی کشورهای عربی می شود


مهدی نصیری سردبیر سابق کیهان

نتیجه تضاد درک رهبرومردم

ازمشکلات جامعه انفجار است


مهدی مهاجری:

ابراهیم رئیسی افسار

شتر را به دُم الاغ بسته!


عنوان اول پیک نت 30 آبان

حلول رژیم شاه
در کالبد جمهوری اسلامی


بهزاد نبوی:

پاکدستان اینگونه خانه نشین

و چپاولگران دولتمدار شدند


گفتگوی احسان نراقی با شاه

درآغاز انقلابی که به سقوط رژیم انجامید

 احسان نراقی در سالهای ریاست بر موسسه تحقیقات اجتماعی،(اواخر دهه 40) هنگام گفتگو با رحمان هاتفی روزنامه نگار روزنامه کیهان. که بعدها معاون و سپس سردبیر این روزنامه در سال 57 شد.


نماینده مجلس:

راهی که رئیسی می رود

به ترکستان ختم خواهد شد!


هشدار پوتین به اعضای ناتو:

نیروهای نظامی شما بی وقفه

به مرزهای روسیه نزدیک میشوند

راشا تودی - ترجمه رضا نافعی


فیسبوک پیک نت برای 7 روز قفل شد!

 

برای اطلاع خوانندگان فیسبوک پیک نت: از ساعت 7 شب به وقت اروپا (شنبه) بمدت یک هفته فیسبوک پیک نت را  با این تذکر فیسبوک که مطلبی خلاف استانداردهای ما منتشر کرده اید  قفل کرد. فیسبوک ننوشته چه مطلبی با استاندارهای آنها همخوان نبوده اما حدس قریب به یقین می زنیم که این اقدام پس از انتشار گزارش دو روز پیش در باره خطر اسرائیل برای ایران انجام شده است. این سومین بار است که فیسبوک دست به این اقدام علیه پیک نت می زند و هر بار هم پس از انتشار مطلبی درباره اسرائیل. حتی یکبار برای همیشه فیسبوک قبلی ما را بست و ما ناچار شدیم یک فیسبوک جدید باز کنیم و 5 هزار دوست ثابت صفحه از دست رفتند.


سرکوب خونین آبان 98

تکامل 15 خرداد و 17 شهریور بود


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

قفل شدن فیسبوک پیک نت و توضیحی که درباره آن نوشته ایم با نزدیک به 6 هزار خواننده پر مخاطب ترین مطلب پیک نت روز گذشته (یکشنبه) روی تلگرام بود. تا یکشنبه آینده که این فیسبوک آزاد خواهد شد، اخبار و نظرات پیک نت را روی کانال تلگرام این روزنت و سایت آن دنبال کنید:
آدرس فیسبوک پیک نت
https://www.facebook.com/

pyknet1357/


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران