آینده ای برای رئیسی نمی بینند

کارگزاران دولت های سابق

حاضربههمکاری با رئیسی‌نیستند

 

حتی در صورت صدور کارت هوشمند ملی

بیم ممنوع الخروج شدن

مانع‌سفر ایرانیان خارج‌ازکشور

(پیک هفته ۱۰۹)  8  آذر  ماه ۱۴۰۰ - 29  نوامبر  ۲۰۲۱

 pyknet100@gmail.com


8-7 اذر

خبرهای
 سیاسی – اجتماعی


8-7 اذر

منتخب رویدادهای منطقه و جهان


8-7 اذر

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


8-7 اذر

منتخب اخبار
شهرستان ها


8-7 اذر

منتخب اخبار ورزشی


8-7 اذر

منتخب اخبار اقتصادی

عنوان اول پیک نت 8 آذر

ترور فخری زاده و سلیمانی

ریشه درداخل کشور داشت!

قاسم سلیمانی، محبوب ترین فرمانده سپاه در میان بدنه سپاه بود و حداقل از نگاه رئیس جمهور و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه، از آگاه ترین و برجسته ترین نظامیان. این ارزیابی بلافاصله پس از ترور موشکی سلیمانی توسط امریکا در بغداد از جانب روس ها اعلام شد. محمدجواد ظریف نیز در مصاحبه 3 ساعته ای که با سعید لیلاز داشت و انتشار آن تبدیل به جنجالی داخلی و خارجی در آستانه انتخابات 1400 شد تقریبا همین صفات را از سلیمانی بیان می کند. البته او علاوه بر تائید صلاحیت های نظامی و سیاسی سلیمانی و با ذکر اختلاف نظرهائی که با او داشته می گوید که سلیمانی در سپاه صاحب نفوذ وسیع بود و ضمنا بیشتر صلح طلب بود تا جنگ طلب. (نقل به مضمون). حالا که دولت رئیسی را نظامی های سپاه قبضه کرده اند، بیش از گذشته می توان حدس زد که ترور سلیمانی طرحی بود که امریکا با کمک عواملی از داخل کشور توانست آن را عملی کند. از آنجا که مرده همیشه بی خطر است، حالا همانها که بیشترین رقابت و حسادت و دشمنی را با سلیمانی داشتند، پشت اسم او سنگر گرفته و سنگ او را به سینه می زنند. همانها که فرماندهان سپاه را یکی یکی تائید صلاحیت برای پست های دولتی کرده و در اختیار رئیسی می گذارند. هیچ رویدادی تا ابد پنهان نمی ماند. همانگونه که رویدادهای دوران رضاشاه و محمدرضا شاه پنهان نماند، رویدادهای تلخ دوران ناصرالدین شاه پنهان نماند، رویدادهای دوران صفویه پنهان نماند و ... این حکم تاریخ است. بر این مبنا، واقعیات بسیاری از رویدادهای ایران نیز سرانجام بصورت اسناد و خاطرات منتشر خواهد شد. چنان که ملک الشعرا بهار بسیاری از رویدادها و از جمله ترور میرزاده عشقی شاعر و آیت الله مجلسی و یا قتل تیمورتاش در زندان رضاشاهی را در کتاب دو جلدی "تاریخ احزاب سیاسی ایران" نوشت و منتشر شد. تازه ترین اظهار نظر فرزند "فخری زاده" که او را طراح بسیاری از فعالیت های اتمی ایران میدانند، زمینه ساز تکرار نکات بالا شد، گرچه تکراری بود و از همان روز و ساعت اولیه اعلام ترور قاسم سلیمانی در پیک نت نوشته شد.

فرزند فخری زاده گفته است: «اگر جریانات سیاسی اطراف پدرم را بررسی کنید، به عاملان ترورش می رسید. اگرچه نحوه ترور ایشان مهم است اما از آن مهم‌تر اینست که ابتدا افراد یا گروه‌هایی شناسایی شوند که در این ٢٠ سال مقدمات ترور او را فراهم کردند.  یعنی از سال ١٣٧٨ که اولین ترور پدر ناکام ماند و چندین بار این ترورها ادامه داشت تا در ۷ آذر ١٣٩٩ توانستند او را بکشند.

جریانات سیاسی پیرامون پدرم و صنعت هسته‌ای کشور باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا برسیم به عاملان و آمرانی که باعث ترور کسی می‌شوند که رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی ۲۰ سال بدنبال آن بودند!»


ناصر همتی هنوز امیدوار است

دلیل حمایت کشورهای منطقه

 از تحریم ایران، اقتصادی است نه اتمی


اینها ضد انقلابند یا آنها که

فرمان سرکوب مردم را میدهند؟

 

تبلیغات نخ نما و تکراری حکومت برای تحریف واقعیت اعتراض های پیاپی و حتی پیوسته مردم ایران، در رابطه با جنبش آب در زاینده رود نیز بار دیگر به خدمت گرفته شد. حرف های مفت و پوچی که تنها بر خشم مردم و تعمیق بی اعتمادی باز هم بیشتر نسبت به حکومت می افزاید. بازهم متهم کردن مردم به عامل ضد انقلاب، معاند، منافق، سنگ پران و ... در این فیلم که ایکاش روی آن چیز نمی نوشتند و قضاوت را برعهده خود مردم با دیدن این صحنه ها می گذاشتند، آن صفات و اسامی اتهامی تبلیغات حکومتی را علیه کسانی می بینید که سر و صورتشان پر از جای ساچمه های شلیک شده از سوی نیروی انتظامی و لباس شخصی هاست.


سخنرانی سخنگوی نیروهای مسلح

شلیک شکارچی از تهران

مذاکرات در وین را هدف گرفت


نیم نگاهی به ترکیب دولت رئیسی

سرتیپ های سپاه استاندار

وسرهنگ‌ها فرماندار می‌شوند


خوش بینی ها برای توافق

فردا طرح "کم برای کم"

روی‌میزمذاکرات وین می‌آید؟


عنوان اول پیک نت 7 آذر

فقط سپاه و بسیج

دست به تظاهرات نزده اند!


آنچه در روزهای تظاهرات زاینده رود عیان شد

طرفداران سرکوب و نرمش

در راس حاکمیت ج. اسلامی


با پادرمیانی پوتین

صلح ارمنستان و آذربایجان  

پشت مرزهای جدید دوکشور

یونگه ولت ترجمه رضا نافعی


قاتل کشته شد تا معلوم نشود سلاح را ازکجا آورده بود

قتل عام خانوادگی

با "کلاشنیکف" در استان فارس


سفر نماینده ویژه روسیه به تهران

عقب نشینی نظامی ایران

ازسوریه هفته‌آینده مطرح است؟


عنوان اول پیک نت 6 آذر

وحشت از تبدیل اصفهان
به ‌پایتخت جنبش ‌اعتراضی ‌مردم


سرمقاله راه توده 811

مردم وحدت می خواهند

حکومت طالب‌تفرقه‌مردم است!


حساب بانکی

DEUTSCHE BANK

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

 

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@pyknet.net

 

آدرس پستی

N.Vernis

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

Site Meter Site Meter

pay pal پیک نت برای دریافت آبونمان و کمک های مالی

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 کدام مطلب پیک نت روزگذشته

بیشتر خوانده شد؟

عنوان اول پیک نت روز گذشته " فقط سپاه و بسیج دست به تظاهرات نزده اند" با بیش از 6 هزار خواننده پر مخاطب ترین مطلب روی تلگرام این روزنت بود.

فیسبوک پیک نت تا یکشنبه قفل است و به همین دلیل مطلب آن به روز نشده است. این قفل را فیسبوک به بهانه انتشار مطالب غیر متعارف با سیاست های فیسبوک به پیک نت تحمیل کرده است. ظاهرا انتشار عنوان اول پیک نت چهارشنبه که درباره سیاست اسرائیل برای متلاشی کردن ایران بود انگیزه بستن یک هفته ای ما بوده است.
آدرس فیسبوک پیک نت
https://www.facebook.com/

pyknet1357/


تلگرام پیک نت


 فیسبوک پیک نت


سایت بین المللی

آمار سایت های خبری فارسی

پیک نت:

Monthly Visitors: 504,930


صفحات اول

روزنامه های امروز ایران