چرا اسرائیل طرفدار جلیلی شده

وایران اینترنشنال علیه‌پزشکیان؟

 

یک پاراگراف، از یک یادداشت

"مشارکت در انتخاب چقدربود؟"

(پیک هفته ۱۰۹) ۱۲ تیر  ۱۴۰۳ - ۲ جولای  ۲۰۲۴

 pyknet100@gmail.com


۱۱ - ۱۲ تیر

خبرهای
 سیاسی - اجتماعی


۱۱ - ۱۲ تیر

رویدادهای
منطقه و جهان


۱۱ - ۱۲ تیر

منتخب اخبار
هنری و فرهنگی


۱۱ - ۱۲ تیر

 منتخب اخبار
شهرستان ها


۱۱ - ۱۲ تیر

منتخب اخبار ورزشی


۱۱ - ۱۲ تیر

منتخب اخبار اقتصادی


رادیو پیک

۶ تیر ۱۴۰۳

 


عنوان اول پیک نت ۱۲ تیر

برای به میدان آمدن مجتبی

برای حدادعادل بزرگداشت‌گرفتند

در گرما گرم انتخابات دو مرحله ای شده ریاست جمهوری، ناگهان یک مراسم بزرگداشت برای حداد عادل در تالار رودکی که در جمهوری اسلامی نام آن را کرده اند تالار وحدت برپا شد. معمولا این نوع مراسم و بزرگداشت ها یا پس از در گذشت فرد برپا می شود و یا در سالهای پایانی عمر وی، به دلیل خدماتی به فرهنگ و ادب و سیاست کرده بر پا می شود. حداد عادل که نه چهره ای برجسته در فرهنگ و هنر ایران است و نه در کهولت سنی در همین مراسم سرحال و سلامت ناظر بزرگداشت خودش است. به همین دلیل، این سئوال طبیعی است که به چه دلیل این مراسم، آن هم در کوران تبلیغات انتخاباتی برپا شد؟

شاید نباید دنبال کاسه در زیر نیم کاسه بود، اما بهرحال حضور مجتبی خامنه ای در این مراسم باندازه کافی سئوال برانگیز است. ما تصور نمی کنیم دلیل این حضور مناسبات خانوادگی باشد، چرا که مجتبی خامنه ای بسیار به ندرت در مجامع دیده شده (بهر دلیل امنیتی و یا غیر امنیتی) و بزرگداشت حداد عادل، مراسمی نبوده که حضور وی در آن ضرورت داشته باشد. آن هم در لژ مخصوص!

هیچ ایرادی به حضور مجتبی خامنه ای در مجامع وارد نیست و اتفاقا غایب بودن او در مجامع همیشه مورد سئوال و تعجب بوده است. بنابراین، طرح موضوع برای یافتن دلیل این بزرگداشت عجیب و غافلگیر کننده و حضور مجتبی خامنه ای در آنست. می توان حدس زد که ماجرای بزرگداشت برعکس بوده، یعنی بزرگداشت مجتبی خامنه ای بوده و حداد عادل بهانه. بنابراین طبیعی است که از خود سئوال کنیم چرا؟

لابد به همان دلیلی که آیت الله میرباقری خود را آماده کوچ به بیت رهبری کرده و چشم امید به نتیجه انتخاباتی دارد که خروجی آن  باید جلیلی باشد. فرمان ایشان به جبهه پایداری که زعامت آن را پس از در گذشت آیت الله مصباح یزدی برعهده دارد، به شبکه ای که در میان مداحان، در سپاه، در حوزه های مذهبی و در مجلس دارد همین خروجی است.

به همان اندازه که از اطرافیان پزشکیان باید ترسید، غفلت است نترسیدن از پشت صحنه جلیلی. اولی سازمان و تشکیلات ندارد و می توان به عقبش راند، اما دومی هم تشکیلات و سازمان دارد و هم شبکه های نفوذی در تمام نهادهای نظامی و غیر نظامی و حاضر به کودتای خونین است.

روز گذشته یک فایل صوتی حاوی اطلاعات جالبی درباره سه جریان اصلاح طلبان، جبهه پایداری و خط سوم در بیت رهبری بدست ما رسید، که مضمون آن تقریبا همین نکاتی است که نوشتیم. نه درباره مراسم بزرگداشت حداد عادل، بلکه درباره انتخابات جاری و قدرت های پشت صحنه ای که گفته می شود رهبر جمهوری اسلامی نیز نگران آنست. همین جریان توانست به سادگی از روی قالیباف عبور کند تا جلیلی در صحنه بماند و اگر بتوانند او را رئیس جمهور کنند.

پذیرش برخی حرف ها و پیش بینی ها، پیش از وقوع دشوار است، اما علیرغم این دشواری پذیرش باید گفت و نوشت تا وام دار آینده نبود. دیروز اگر گفته می شد، زود بود، فردا دیر است، امروز باید گفت!


خیال بافی های خطرناک

درباره جلیلی و پشت جبهه اش


باقری کنی و صالحی:

مذاکره با امریکا،

پس از آن شهید هم ادامه دارد!


این براندازان ج. اسلامی

می خواهند در ایران حکومت کنند!


من به رای شما خیانت نخواهم کرد

تجدید میثاق پزشکیان

با مردم، در یک پیام


سایت مشرق منتشر کرد

چکیده نظرات سیاسی جلیلی

به نقل از پایان‌نامه او


عنوان اول پیک نت ۱۱ تیر

آیا پزشکیان درپی تشکیل

دولت سوم روحانی است؟


آشنائی با آیت الله میرباقری

بگو طرفدارت کیست

تا مردم بدانند تو کیستی؟


زمانه زیر و رو شده

و مردم ایران دگرگون

 

زمانه زیر و رو، جهان دگرگون و ایران، ایرانی دیگر شده، اما این دگرگونی را راستگرایان معروف به اصولگرا نمی توانند درک کرده و بپذیرند. همچنان که بخش عمده ای از اصلاح طلبان در درک این دگرگونی عاجزند.


مکرون شکست دوم انتخاباتی را خورد

حزب "جبهه ملی" لوپن

در نیم قدمی تشکیل دولت فرانسه


مهر تائیدی بر بی اعتمادی مردم به اینترنت ملی

پیام رسان داخلی "ایتا"

به سود جلیلی، علیه پزشکیان


عنوان اول پیک نت ۱۰ تیر

دلیل اجرای سناریوی ۸۴
برای دو مرحله ای کردن انتخابات


روسیه ستیزی چرا و چگونه

در ایران دامن زده می شود!


"تولید" شهید بزرگ در ج. اسلامی

در دولت آن شهید هم

خصوصی سازی ادامه یافت


راه حل چیست؟

ترس از اطرافیان

پزشکیان و جلیلی جدی است! جستجو در پیک نت

آدرس ای میل ویژه pay pal

4peiknet@gmail.com

 

 


آرشیو

در یوتیوب

-----------------

کدام مطلب پیک نت روزگذشته بیشترین

 خواننده را داشت؟

پیک نت در شماره روز گذشته آیت‌الله میرباقری را معرفی کرد. ایشان نماینده مجلس خبرگان و رهبر عالیه جبهه پایداری است که خود را آماده جانشینی رهبر جمهوری اسلامی کرده و اکنون پشت جلیلی است، این مطلب روی تلگرام پیک نت بالای ۷ هزار خواننده داشت. در صفحه فیسبوک پیک نت نیز همین مطلب بیشترین خواننده را داشت.

---------------

 فیسبوک پیک نت


---------------

تلگرام پیک نت