مهدی خزعلی حاشیه رفته
مشکل علی خامنه ای
همان مشکلی است که شاه داشت


 


در کمیسیون امنیت مجلس چه گذشت؟
بودجه 87  نظامی چه شد؟
بودجه 88 نظامی چقدر است؟

       پیک هفته 106  --------   16  بهمن 1387  برابر 4  فوريه 2009

  infos@peiknet.com  

اخبار هفته

دیدار با شیرین عبادی
3 انگیزه حمله به

کانون مدافعان حقوق بشر


میرحسین موسوی

 سرانجام دهان گشود!


 میشل شوسودووسکی
ریشه
های پنهان

فاجعه حمله اسرائیل به غزه


آقای خمینی لیسانس داشت؟
 بازی بی مزه "ایرنا"

اقدام بی سابقه بیت رهبری
ایجاد 40 کارگاه سیاسی
برای ابلاغ نظرات رهبر

دادسرای کارکنان
سرنوشت
3 پرونده
مشت نمونه خروار

یورش جدید

 به ته مانده حقوق بشر


حزب پادگانی چه ساختاری دارد !

علاوه بر کمبود بودجه
ایران با کمبود "هفته"
و بحران "دهه" روبرو شده!

تن فروشی درایران
نیمه دوم زنان را
کدام مردان ایرانی می‌خرند؟

امام زمان
هنوز ظهور نکرده
 روی دست حکومت مانده
!

وحدت ملی لازم نیست
دفاع حسین شریعتمداری از دولت "وحشت ملی"

امیرالحجاج آیت الله خمینی:
استبداد از اینجاست :
مصلحت مردم را
من تشخیص میدهم!

قتل خانم برقعی

از قتل های زنجیره ای

بخش اول - شنیداری
بخش دوم - شنیداری

 

در دیدار با 200 نماینده اقشار مختلف کردهای ایران

خاتمی نامزدی خود را

برای انتخابات اعلام کرد


برای نجات سنگین وزن ها، سبک وزن ها را
از کشتی بحران زده اقتصاد جهانی به اقیانوس پرت می کنند
آرایش جدید سیاسی
امریکا و اروپای بحران زده!

ابعاد بحران اقتصادی که گریبان اروپا و امریکا را گرفته و تمامی جهان را متاثر از خود ساخته، بتدریج از پرده بیرون می افتد. بسیاری از نشست و برخاست هائی که در هفته های گذشته انجام شده – از جمله در کنفرانس داووس- و تصمیمات جدیدی که کاخ سفید اتخاذ کرده و شعارهائی که در تظاهرات انگلستان طرح شده، تنها نوک کوه یخی است که بتدریج از آب بیرون می آید.

دولت انگلستان که برای نخستین بار، طی سالهای اخیر با تظاهرات و اعتراضات خیابانی کارگران روبرو شده، شتابزده و برای آنکه سمت گیری این اعتراضات با سمت گیری چپ در فرانسه و چپ در یونان همسو نشود، شعارهای انحرافی را به میان اعتراض کنندگان خیابان برده است: "کار بریتانیائی، برای بریتانیائی!" و این همان شعاری است که در ابتدای رشد نازی ها در آلمان، از سوی آنها و علیه یهودیان طرح شد و تا پایان جنگ فاجعه بار دوم جهانی ادامه یافت. آن جنگ در جستجوی راه حلی بود برای بحران اقتصادی 1929 – 1930. سرایت راه حلی که در انگلستان آغاز شده به دیگر کشورهای اروپائی جهان را به آن دهه خواهد برد؟

در ایتالیا زمزمه محدود کردن فعالیت های اقتصادی خارجی ها آغاز شده است. از جمله، تعیین مالیات های سنگین و فوق العاده برای خارجیان و محدودیت گرفتن وام.

در آلمان فعلا در حد محکومیت های قضائی برای کسانی که روی سایت های مبلغ تروریسم و آموزش دهنده ترور بروند و بویژه کسانی که با چنین گروه هائی در ارتباط قرار بگیرند آغاز شده است. از 3 تا 10 سال زندان. این محدودیت ها بتدریج جنبه های اقتصادی نیز خواهد یافت؟

"آیا اروپای واحد، نیازمند پول واحد است؟" این بحث نیز ناگهان در کشورهای بزرگ اروپائی آغاز شده است که معنای آن جدا ساختن کشورهای گروه دوم اروپائی نظیر یونان، پرتقال و حتی اسپانیا از درشکه ایست که نمی تواند 16 اسبه حرکت کند. این بحث ابتدا برای رهائی گریبان یورو آغاز شده و کشورهای دارای اقتصاد قوی تر مانند آلمان و فرانسه می خواهند استقلال پولی خود را بازیابند و گریبان خود را از چنگال اقتصاد بحران زده کشورهای کوچک اروپائی رها کنند. بار کشتی را در توفان به آب می ریزند تا کشتی سبک شده و غرق نشود. گام بعد رهائی دسته جمعی کشورهای اروپای شرقی است که پس از فروپاشی اتحاد شوروی ذوق زده برای خود در میان اسب های درشکه اروپا جائی باز کرده اند.

سکاندار و ناخدای این کشتی یعنی امریکا در پی چه تدبیری برای نجات اقتصادی خویش تا پیش از آغاز شورش های مردمی است؟ شورش هائی که حتی اکنون مطبوعات امریکا نیز بیم از وقوع آن را می نویسند.

کاخ سفید، در اولین اقدام اقتصادی دولت اوباما، محدود ساختن واردات از اروپا و چین را با هدف تقویت تولید داخلی و کاهش بیکاری آغاز کرده است. امریکای اوباما می خواهد پیش از آنکه به صادرات کالا به اروپا بیاندیشد، به اشغال بازار حیات خلوت خود در امریکا لاتین بیاندیشد. تولید داخلی - بازار منطقه ای! آشتی با کشورهای صاحب نفت امریکای لاتین بزودی آغاز خواهد شد و ونزوئلا و بولیوی در صف اول قرار دارد. کاخ سفید چنان نگران و وحشت زده شورش مردم در امریکاست که بتدریج  کانادا را هم می خواهد از کشتی به اقیانوس پرت کرده و خود را نجات دهد.

آن 800 میلیارد دلاری که دولت اوباما به بهانه تجدید حیات اقتصادی این کشور درخواست کردهريا، قرار است صرف حمایت از صنایع داخلی شود. آنها که هنوز نمی‌دانند سکاندار می خواهد کشی را به کجا هدایت کند فغان برآورده اند که اینها طرح های کمونیستی و سوسیالیستی است. اما آنها که تاریخ اروپائی آغاز دهه 30 را خوانده اند می دانند که نازی ها نیز متهم به دفاع از سوسیالیسم و کمونیسم بودند و حتی نام حزبشان سوسیال ناسیونالیسم بود و بعدها معلوم شد آن سوسیالیسم در خدمت نژاد آلمانی یعنی چه!

در پارلمان اروپا اقدامات جدید اوباما را با نگرانی به "بردن امریکا به پشت پرده آهنین اقتصادی" ارزیابی کرده اند . و به این شعار جدید دولت اوباما استناد می کنند: " زنده باد جنس آمریکایی"، "زنده باد خریدار امریکائی".

حمایت دولت از صنایع آهن، فولاد و دیگر تولیدات صنعتی آمریکایی در صدر فهرست قرار گرفته است و صاحبان این صنایع در دولت قرار میگیرند و این برای نخستین بار است که دولت امریکا نه مرکب از کارگزاران و سیاستمداران وابسته به کنسرن ها، بلکه مرکب از صاحبان آنها خواهد شد و به همین دلیل تصمیمات مهم جهانی و داخلی دیگر چندان نیازمند مصوبات کنگره نیست، بلکه صاحبان کنگره خود در دولت نشسته اند!

به همین دلیل است که طرح جدید اقتصادی دولت با همان دو شعاری که در بالا آوردیم قرار است به همان آسانی که در کنگره تصویب شد، هفته آینده از تصویب سنا هم بگذرد. به آسانی آب خوردن!

جدال بر سر واردات و صادرات بزودی بالا خواهد گرفت. امریکا برای مبارزه با بیکاری و ایجاد بازار مصرف داخلی درهای واردات خود را می بندد، اما همچنان چشم به بازار اروپا دارد. اروپا، با از کف دادن بازار امریکا، باید درجستجوی بازارهای دیگری باشد و این بازار جز در کشورهای دارای ذخائر زیرزمینی و بویژه نفت نیست. جدال بر سر سلطه بر بازار خاورمیانه عربی نه تنها میان امریکا و اروپا، بلکه میان خود اروپائی ها بالا خواهد گرفت. این جدال قربانی می خواهد. آیا این حکمی اجتناب ناپذیراست که ایران قربانی بزرگ این جدال و رقابت در میدان اقتصاد بحران زده جهان سرمایه داری باشد؟


کارنامه دولتی که از
چاه دوقلوه شده "جمکران" در آمد!

شیرین عبادی در مصاحبه با

"زود دویچه تسایتونگ"

 امنیت شوخی بی مزه ایست

وقتی وزیرامنیت

 خودش لیست ترور امضاء می کند

 ترجمه ستاره عسگری


حسن روحانی به در گفت که دیوار بشنود
انقلاب ایران هم ملی و هم اسلامی بود
حاکمیت ملی، با حاکمیت فرد درتضاد است

گفتگوی شنیداری با

 دکتربقائی- دکتر  الهی
از 57 تا 87
30 سال

 بعد از

یک انقلاب


پرتاب ماهواره ایرانی به فضا

روز گذشته ماهواره «امید» با ماهواره ‌بر«سفیر 2» از سوی ایران به فضا پرتاب شد تا در مدار زمین قرار گیرد. هشت دانشگاه ایران بعنوان سازندگان این ماهواره  اعلام شدند، اما تمامی خبرگزاری ها اعلام داشتند که تکنولوژی روسی و کارشناسان جمهوری بلاروس و همچنین کره شمالی در این تولید نقش اولیه و اصلی را داشتند. صرفنظر از بهره گیری های تبلیغاتی که احمدی نژاد و علی خامنه ای سعی کردند از پرتاب این ماهواره کوچک بکنند، این تکنولوژی به هر قیمتی و با هر کمکی که بدست آمده باشد و هر اندازه کوچک نیز باشد، یک دستآورد ملی برای مردم ایران است که ربطی به دولت و حتی نظام جمهوری اسلامی ندارد.


خاتمی- صفوی- موسوی
مطرح‌ترین نامزدهای انتخابات

سپاه پاسداران و رهبر با آگاهی از نفوذ سرلشگر رحیم صفوی در بسیج و سپاه و آشنا بودن نام و چهره وی برای مردم و با یقین به شکست احمدی نژاد در برابر موسوی و خاتمی می خواهند او را به میدان بفرستند تا سکان ریاست جمهوری را در دست خود نگهدارند!


"ابن خلدون" دقیق تر از هر مفسری از امروز می گوید
شاه سلطان حسین علی خانی
دردوران رهبری علی خامنه‌ای


وزیر اطلاعاتی که گِره روانی دارد
امنیت و پیشرفت 30 ساله
با قسم جلاله "محسنی اژه ای"


رضوی فقيه
ممنوع الخروجی که
به جرم ورود بازداشت شد!

مائو: بهترین برنامه ریزی نداشتن برنامه است
انقلاب فرهنگی چین
کاریکاتور خنده دار در ج.اسلامی

"آلن رو" چین شناس کمونیست فرانسوی


فرانکفورت و مونیخ
دو دیدار مهم درباره آینده ایران

برنامه های ویژه کانال های مختلف و بویژه 3 sat آلمان درباره ایران وارد دومین هفته خود شد. آنچه پخش می شود، حاصل جمع آوری مصاحبه ها و فیلم های خبری و هنری و گفتگو با شخصیت های مختلف هنری و سیاسی ایران و مشکلات اقتصادی و مذهبی و فرهنگی مردم ایران است. این برنامه ها نشان می دهد که آرشیو پر توانی درباره ایران دراختیار دولت آلمان است. این مجموعه نشان داد که در صورت تبدیل رادیو آلمان به تلویزیونی فارسی زبان، رقیب پرقدرتی برای تلویزیون بی بی سی می تواند وارد  میدان شود.


سرمقاله راه توده- دو چشم انداز دربرابر آینده ایران
به سوی آشتی ملی
یا تدارک کودتای سپاهی


خاطرات زندان عفت ماهباز
مجریان قتل عام 67
در پست های قضائی- حکومتی!


خبرگزاری های داخلی اعلام داشتند
سایت اینترنتی- انتخاباتی
سرلشگر رحیم صفوی راه اندازی شد

آماده آغاز دوباره جنگ
دیدار خالد مشعل و علی خامنه ای در تهران

پس لرزه های دیدار رهبر
 از دانشگاه علم وصنعت
یک دانشجو از فیضیه دانشگاه ها


گزارشی از ایران ترمه و تهران پتو
نگرانی کارگران قم از بیکاری
رونق اشتغال حکومتی روحانیون

عبدالله شهبازی
دیدارهای من با
چهره های مشهور در زندان شاه

14 هزار
رکورد تازه خودکشی در ایران

آن که می گفت: «نه»
احمد پورنجاتی


تفسیر منتشر شده در مسکو - 9 بهمن 1387
حمله بی تماس
سناریوی غافلگیر کردن ایران

مهم ترین خبر کنفرانس داووس
مانور زیرکانه رجب اردغان جمهوری اسلامی را جا گذاشت


آخرین اطلاع محافل آگاه – گزینه رهبر رحیم صفوی است
اخطار دفتر رهبری به خاتمی و میرحسین موسوی


خاتمی پس از دیدار با موسوی
مهندس موسوی تردید دارد دراین صورت خودم می آیم

محمد خاتمی در آستانه اعلام نظر نهائی خود برای حضور و یا عدم حضور در انتخابات ریاست جمهوری با اقشار مختلف مردم قم دیدار کرد. او دراین دیدار گفت:اگر مهندس موسوی به هر دلیلی نیاید، من با این‌که مشکلات این راه را رصد کرده‌ام و می‌دانم؛ باید دل به خدا بسپارم و در عرصه بیایم.


با انتشار نامه اوباما به ایران، تشکیل جلسه 1+5 و سپس اجلاس مونیخ درآلمان
هفته اخبار ایران
از فردا آغاز خواهد شد

گفتگو با رئیس آژانس انرژی اتمی ، در آستانه تشکیل دو جلسه مهم در آلمان

درایران
شاه سلطان حسین حاکم است
هیچکس پاسخگوی هیچ چیز نیست

یادداشت سردبیری
شاه سلطان حسين ( وسط ) در حلقه متملقان درباري

از بیم آمدن میرحسین موسوی
راست سنتی و راست پوپولیست
خواب به چشمشان حرام شده

محمود کیان‌ارثی

علیرضا علوی تبار:
با 5 میلیون رای برتر
تقلب درانتخابات ناممکن می شود

"موج سوم" سایتی است تصویری، صوتی و نوشتاری که انتخابات آینده ریاست جمهوری درایران را پوشش می دهد. البته رویکرد این سایت اصلاح طلبی است و خواه نا خواه اخبار انتخابات را از این زاویه دنبال می کند. بویژه با تاکید بر حضور محمدخاتمی درانتخابات. آنچه می خوانید سخنرانی کوتاه علیرضاعلوی تبار در یکی از برنامه های تصویری این سایت است.


فیروزآبادی سرلشگری که انبوه سخن می‌گوید!
محسن آرمین


میرحسین موسوی و احمدی نژاد
مقایسه ساعت دیواری با ساعت مچی

محمد صادق زمانی

دیدار خاتمی با خانواده قربانیان و معلولین جنگ
چه کردیم و چه شد
که مجاهدین خلق از لیست ترور در آمدند؟

ترجیح می دادم و میدهم که میرحسین موسوی بیاید که اگر 5 نفر ساده زیست و عدالت پرور و آزادیخواه و بی تزویر و ریا در کشور باشد، او یکی از آنهاست.

به این می گویند: مصاحبه شُسته، رُفته
"امام بی امام"
میرحسین موسوی برای دوران امام بود

علی خامنه ای مال کدام دوران بود؟

خودکشی در کوی دانشگاه

نبی پیرمحمدی دانشجوی ۲۲ ساله اهل لرستان که در مقطع کارشناسی رشته مردم شناسی دانشگاه تهران درس می خواند خود را از طبقه چهارم کتابخانه کوی دانشگاه تهران به پائین پرت کرد و دچار مرگ مغزی شد. احتمال زنده ماندن وی نیز زیاد نیست. نبی پیرمحمدی نزدیک یک ماه پیش در اعتراض مسالمت آمیز و صنفی پیدا شدن ناخن در غذای خوابگاه  شرکت داشت. دانشگاه معترضین و از جمله وی را به کمیته انضباطی احضار می کند و شنیده ها حاکی است رئیس دانشکده علوم اجتماعی نیز برخوردهای خصمانه و نامناسبی با وی داشته است. دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، در اعتراض به فشارهائی که به پیرمحمدی وارد آمد و منجر به اقدام وی برای خودکشی شد، دست به تجمعی اعتراضی زدند.


نامه تازه خانواده دکتر زهرا بنی یعقوب
اوباش حکومتی
درپناه "قدرت" جنایت می کنند

دو نقطه کبودی روی ساق پا و ران مقتول و خون ریزی بینی
 و گوش او حکایت از چه فاجعه ای دارد؟


خوره مخملین به جان جامعه و حکومت افتاده
علی مزروعی

حکومت چاقو، تفنگ و اخراج
در دانشگاه سیستان و بلوچستان

سخنرانی سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

احمدی نژاد باید بماند اگر برود بادمان می خوابد!


پاسخ مهدی کروبی به سرلشگر فیروزآبادی
یکباره بفرمائید، شما رئیس جمهوری تعیین می فرمائید!

ولایت مطلقه فرماندهان سپاه رویدادی تعجب آور نیست!
یادداشت سردبیر

آیت‌الله منتظری در اعتراض به برگزار نشدن مراسم سالگرد مهندی بازرگان
لااقل رژیم شاه
 با مرده ها کاری نداشت!

کار به ویران کردن قبرستان ها رسیده و می خواهند قبر کسانی را ویران کنند که به یکسال حبس محکوم شده بودند اما - در آن قتل عام سال 67- اعدامشان کردند. حتی در مورد کفار هم اهانت بر میت جایز نیست. اینها چه کسانی هستند که اینگونه عمل می کنند؟


حساب بانکی

A.Khodai

DEUTSCHE BANK

Konto 4593745

BLZ 10070024

برای پرداخت از خارج آلمان اطلاعات زیر را بنویسید

BIC: DEUTDEDBBER

IBAN. DE 31100700240459374500

----------------------------

برای تماس با پیک نت

 ازآدرس ای میل زیر استفاده کنید:

  infos@peiknet.com

آدرس پستی

Postfach 200208
  13512 Berlin

Germany

----------------------------

 

   

--------------------------------

 

تماس با پیک - تبلیغات در پيك

دیدگاه ها


وزارت خارجه
ویزا می فروشد!

لطفا این خبر را که در صحت آن هیچ شکی نداشته باشید منتشر کنید:
در وزارت امور خارجه دولت احمدی نژاد ویزای کشورها به فروش می رسد. قیمت این ویزاها بستگی به موقعیت هر کشور دارد. ویزای شنگن 3 میلیون تومان، ویزای امریکا، کانادا و استرالیا 5 میلیون تومان. ویزاها بوسیله بنگاه های ویژه دریافت می شود، تحت بهانه های مختلف، از جمله شرکت در سمینارها و نمایشگاه های بین المللی و غیره.


گزارش یک خواننده درباره
موقعیت ترک ها
 در آلمان و اروپا

یکی از خوانندگان پیک نت، ارقام و اطلاعاتی را برگرفته از نشریه مرکز تحقیقات ترک(۲) که در آلمان است برای انتشار ارسال داشته است. وی که متاسفانه نام خود را ننوشته تا ما این مطلب را با نام خود ایشان منتشر کنیم، در مقدمه این اطلاعات یادآور شده است که ترک های مقیم آلمان نیز کمتر از ایرانی های مقیم آلمان موفق نیستند. ایشان می نویسد:
در دانشگاه اسن آلمان در سال ۱۹۸۰ مرکز تحقیقات ترک تشکیل شد که اعضای آن همگی ترک هستند.
در آلمان ۱۵۹۰۰۰ کارفرمای ترک وجود دارد. ۳ در صد از شرکتهای ترک در آلمان تولیدی هستند. 3 در صد شرکت های ساختمانی و 10 در صد در صنایع دستی فعالند. ۲۰ در صد شرکت های ترک در کارهای خدماتی(حمل و نقل ،سینما،تورسیتی و ...) هستند و ۳۰ در صد در تجارت تک فروشی(فروشگاههای زنجیره ای ) و بقیه شرکتهای تجارتی عمده هستند.
در آلمان ۱۶۵۰۰۰ شرکت ترک وجود دارد که هر سال ۱۲۰۰ شرکت به آن افزوده میشود .۱۷ بانک ترک با ۱۲۰ شعبه در آلمان فعال است. ۳۰۰۰ مسجد توسط ترک ها اداره میشوند.
بر اساس آمار ۲۰۰۷ شرکتهای ترک ۶۵۰۰۰۰ نفر را استخدام کرده اند که %۲۰ استخدام شوندگان آلمانی هستند ۱۰ در صد خارجیان مقیم آلمان و بقیه ترک هستند.
۲۵۰۰۰۰ نفر دانشجوی ترک در آلمان درس می خوانند که ۲۵۰۰۰ نفر آن از ترکیه آمده اند و بقیه از ترک های تبعه آلمان هستند. دانشجویانی که از ترکیه آمده اند اکثرا بورسیه دانشگاههای آلمان هستند.
میزان سرمایه گذاری ترکها در بخش ساختمانی آلمان ۳۴ میلیارد یورو میباشد .
سود خالص سالانه کل کارفرمایان ترک در آلمان ۲۷ میلیارد یورو میباشد . (تقریبا برابر با صادرات نفت ایران.)
فقط سود سالانه "دونر کباب" ترکی ۷ برابر سود مک دونالد آمریکائی در آلمان می باشد.
از سال ۱۹۸۰ به بعد ترکها در آلمان و سایر کشورهای اروپایی در احزاب سیاسی عضو شده و توانسته اند شهردار ، نماینده مجلس و ... انتخاب شوند. در سال ۲۰۰۷ در پارلمان آلمان ۸ نماینده ، در پارلمان هلند ۴ ، در پارلمان بلژیک ۳ ، در پارلمان فرانسه نیز ۲ نماینده مجلس از ترکها انتخاب شده است. در پارلمان اتحادیه اروپا نیز ۴ نماینده ترک وجود دارد. شهردار فعلی لندن (۲۰۰۹) ترک است و نوه آخرین پادشاه عثمانی میباشد.
در زمینه ورزش نیز ترکها در اروپا پیشتاز هستند. فقط در فوتبال ۱ نفر در تیم ملی آلمان ، ۲ نفر در تیم ملی سویس ، ۲ نفر در تیم ملی هلند و ۳ نفر در تیم ملی فوتبال بلژیک بازی می کنند. کل بازیکنان ترک در لیگ اروپا ۶۳ نفر است.
در زمینه بوکس و کشتی نیز در آلمان ترک ها بیشتر از خود آلمانی ها هستند. سینان شامیل سام قهرمان بوکس جهان (۲۰۰۷،۲۰۰۸،) در آلمان باشگاه دارد.


نامه دریافتی
همه منتظر
یک حادثه اند

من چند روز پیش از ایران بازگشتم. چند سالی در دهه 50 با برخی از آقایانی که هنوز در حکومت اند زندانی بودم. یعنی در زندان بودم که آقایان کوتاه مدت می آمدند و می رفتند. فشار بر ما بود و کمتر بر آنها. با مجاهدین خلق سخت مسئله پیدا کرده بودم اما در باند موتلفه ای ها دلم نخواست وارد شوم. بهرتقدیر، داشتم می گفتم از تهران بازگشته ام. برای کاری اداری و تجاری رفته بودم و چند روزی هم بیشتر در تهران نبودم. به دیدار برخی که از سابق با هم آشنا بودیم رفتم. از جمله.... یکی از نزدیکان آقای ناطق نوری. توسط آن که به دیدارش رفته بودم برای ایشان پیغام دادم که "حاج آقا! آنچه من دیدم درحال انفجار است."
حرف هایم که تمام شد، آن رابط گفت: بیشتر از این را میدانیم و خودمان هم در آن مانده ایم. از همین در که می روی بیرون تا وقتی رسیدی به پاشنه در خانه خودت، از هرکس که دلت خواست بپرس وضع را چطور می بیند؟ اگر یکنفرشان گفت راضی است، شب به من تلفن کن و خبرش را بده.
احتیاجی به سئوال دوباره از مردم نبود. برای گفتن همین مشاهداتم به آقای ناطق نقب زده بودم. اینهمه پلیس در خیابان های تهران هم ارتباط مستقیم با همین نارضائی در حال انفجار مردم دارد. وقتی وارد ایران شدم و قدم در شهر تهران گذاشتم خیابانها را پر از پلیس و نیروی انتظامی و پلیس امنیتی یافتم. از راننده تاکسی پرسیدم چه خبره؟ و او گفت: چیزی نیست آقا! داره حکومت نظامی میشه.
وقتی رسیدم خانه غروب بود، بعد از کمی استراحت راهی منزل ... شدم که یک طرف دیگر شهر است. از خلوتی شهر وحشت کردم. انگار همه از بیم یک حادثه ای، تا هوا تاریک شده رفته بودند به خانه هایشان.
همه منتظر یک حادثه اند!


سخنرانی سیروس مددی
آذربایجان ایران ملی

بیرلیگی نین تملی دیر!


به نقل از اشپیگل
ترک ها و ایرانی ها

مقایسه مهاجرین در آلمان


برگرفته از کتاب "بازی شیطانی"
"حماس"
 در فلسطین
چرا و چگونه متولد شد؟

(این کتاب را از این طریق تهیه کنید)